Rycerze magów wody !

Status
Zamknięty.

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Ostatnoi robie dużo tematów w tym dziale ale do będzie ostatni! No więc c w NK słyszałem że są jacyś "rycerze magów wody" czy to prawda a jak tak to czy można zostać jednym z nich i czy można poprostu zostać magiem wody!

PS: Bo gdzieś przeczytałem że nowe gildie to będą tyło piarci i bandyci!
 

Nazgul

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
358
Mozna zistac jednym z nich ale niewiem kturym.
Obstawiam Maga wody.
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
słyszałem, że tam ma być jakaś organizacja magów wody, do której będzie można dołączyć. myślę, że na pewno będzie można być magiem wody, może też będzie jakaś możliwość pracy dla nich jako właśnie wspomniany przez Batona rycerz... pożyjemy zobaczymy.
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Magiem Wody nie da się zostać tyle wiem z tego co grałem. Rycerzem Magów Wody da sie zostać jest to ktoś taki jak paladyn dla magów ognia. Przyjąć do służby może cię tylko Vatras daje nam on 3 zadania mamy jedno z nich wybrać i zrobić wtenbczas przyjmie nas w szeregi magów wody. Dostajemy zbroje i pędzimy do karczmy pod martwą harpią aby spotkać się z pozostałymi członkami. Dostajemy klucz do jaskini za karczmą a w niej teleport.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

daru1026

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
499
Byłoby ciekawie gdyby można było zostać magiem wody... ale czy tak bedzie to się dopiero okaże... :D
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Nio okaże się ale jescze se troche poczekamy zanim się wszystkiego dowiemy na 100% :cry:
 

KaCzor!

Member
Dołączył
8.9.2003
Posty
251
Jeśli to co clone mówi jest prawdą to poprostu piechnie odrazu ide na tego rycerza magów wody bo pewnie bedzie tak zamiatał jak paladyn :]
 
A

Anonymous

Guest
Ja czytałem że bedzie gildia:

Pirat :

ZALETY : Odrazu na wstępie mówię że to co napisze może się nie zgadzać z prawdą, ponieważ posiadam niemiecką wersje i wszystkiego nie rozumiem. Masz również wolną ręke jak w przypadku najemnika, wiedziesz życie rozbójnika i bandyty :D



WADY : Jesteś nikim wśród cnotliwych ludzi, jesteś zdany tylko na siebie lub swych kamratów


Rycerz magów wody :



ZALETY : Ta postać jest mi również mało znana, nawet nie jestem do końca pewny nazwy tej profesji. Służysz Innosowi i magom, masz ogólnie dość dobrą opinie w społeczeństwie, możesz liczyć na pomoc przyjaiół



WADY : No jedyną większą wadą to chyba tylko to że musisz słuchać cziś rozkazów

Sługa Beliara


ZALETY : Potężne czary, ludzie boją się ciebie :], jesteś zły :D



WADY : Nikt ci nie zaufa [ bo nie musi co chcesz bierzesz :p ], Każdy mag ognia , wody atakuje cię :p Jesteś ogólnie nie lubiany, czarny charakter :p

Gacek powtarzam i powtarzac nie bede.Na forum koloru czerwonego uzywac moga tylko admini i moderatorzy!
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
no pewnie że adanosa - a kogo miałby być?? beliara ? - ogólnie rzecz biorąc to fajna jest ta profesja
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Ale zapomniał o gildii bandytów która będzie na bank w NK!

PS: A sługa beliara to pewnie nekromanta!
 

Xardas_13

Member
Dołączył
26.8.2004
Posty
41
QUOTE gildia bandytow to gildia bandytow :twisted:
Sam bym na to nie wpadł!
tongue.gif
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
eh

1. GACEK wiesz, że to plagiat
tongue.gif
. BO ja jestem autorem tej pracy .

2. FAktycznie pominołem gildie bandytów gdyż nie uważam ich za gildie tylko za szczep społeczeństwa typu czelanik itp.
 
A

Anonymous

Guest
gildia bandytow to gildia bandytow a gildia piratow to gildia piratow
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
 

Ensewion

New Member
Dołączył
5.9.2004
Posty
20
Wiec ta organizacja z magami wody nazywa sie hmmmm juz nie pamietam ale jakos straznicy magow wody jakos tak ooo pomocnicy o ile pamietam. Magime wody nie mozna byc. Nie ma czegos takiego jak sluga beliara poniewaz po zabiciu kruka jak jestes wojem to wybierasz dwuracz albo jednoracz albo dajesz satiemu (nie polecam bo dostaniesz opieprz od xardiego) magiem to jest tak w kapliczce tak samo jak sie wybieralo miecz jednoracz dwuracz to dostaje sie rune jedna rune sie wybiera o ile pamnietam na rozdzial czy jakos tak ale wciaz jestes magiem ognia..
A wogule gdzie sie podziala ekipa tego forum ktora wszystko wiedziala i wyweszyla ??
tongue.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom