RUNY

Status
Zamknięty.

Ziomal_Tomal

Member
Dołączył
3.2.2005
Posty
67
Gdzie można znaleźć runy za friko, nie chodzi mi o puste runy ani oteleportacyjne.
Jak ktoś znalazł jakąś runę to niech da mi znać.
Nie piszcie o runach w Jarkendarze bo tam są tylko dwie.
Jedną runę znalazłem też przy wejściu do GD.
Kolejna to ta którą miał paladyn w GD.
Piszcie o wszystkim co znajdziecie.
:!:
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
Nie wiem ale powiedz prosze gdzie som w Jarkendarze te runy
biggrin.gif
 

BrZyDaL

Member
Dołączył
30.11.2004
Posty
256
Jest runa Lodowa Strzała (albo sopel lodu nie pamiętam
tongue.gif
) znajduje sie ona Koło grobowca gdzie z Angarem szukaliśmy amuletu. Konkretnie znajduje sie ona na zboczu gdzie będzie poszukiwacz i będzie sie tam znajdować trup. Koło tyego trupa jest Runa
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Jedną runę znajdziesz w jaskini w której leży Olav ( strach lub przyzwanie szkieletu goblina) poszukaj jeszcze w starej wieży Xardasa też jakaś runa jest w jaskini po drodze do kamiennego smoka( tam gdzie w jedynce był młot orków)
 

flash

Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
131
:arrow: W jaskini z trupem Olava[Strach]
:arrow: W starej wieży Xardasa w GD[Teleport do tej wieży]
:arrow: W strzynie na farmie Sekoba[Przyzywanie szkieletu goblina]
 

Ziomal_Tomal

Member
Dołączył
3.2.2005
Posty
67
Kretynie czytaj do końca.
Nie teleportacyjne,a wszystkie inne już wymieniono.

+1 a to już ban
wink.gif
- Glifion
 

FaTtaLitY

Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
152
Że sie pomylił to nie powód zeby go od kretynów wyzywac,Nie wiem czy czytales regulamin forum.Powiem ci jedno po paru postach jakie napisales naprawde jakos tak cie nie lubie.A apropo pytania, jedna runa jest w kanione w Jakendarze,Jak przejdziesz przez kamienny most jest trup a tam runa.Dokladnie nie pamietam jaka ale chyba srednie uleczenie wymaga 3 kręgu magicznego.Napisalem o runie w jakendarze bo tej NAPEWNO NIE ZNALAZLES
tongue.gif


PS.A i jeszcze jedna mi sie przypomniala.W jaskini kolo Kamiennego kregu gdzie skladowane sa ciala postaci,u niektórch jest tam saturas lub inny mag,a w nich mozna znalezc runke jakąś
 
A

Anonymous

Guest
w nowym świecie to jest jescze runa ognista strzała koło jaskini tam gdzie siedzi ten ziomek który ma paczke pełną wytrychów oraz paczke stali
laugh.gif
 

FaTtaLitY

Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
152
Z tym skladowaniem chodzi o to żeby nie wpaść w błoto...
biggrin.gif
.Ale tak serio to jak postac przechodzi do nowego świata naprzykład Saturas do Jakendaru jego ciało mósi byc usunięte ze starego.Twórcy wpadli na pomysł ze ciała takich postaci będa umieszczac w zbiorowych Mogiłach
biggrin.gif
i tam tez mozna znaleźć ich ciała i jakies bajery w nich
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Lukasik

New Member
Dołączył
17.9.2004
Posty
8
Ja mam troche glupie pytanie :? Nie bede zakladal oddzielnego tematu tylko juz w tym napisze.Lodowa Lance mozna zrobic jak sie ma ktory krag?? 2???bo nie jestem pewien....
sad.gif
 

FaTtaLitY

Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
152
Tak,lodowa lanca wymaga 2 kręgu magii,I jest bardzo dobra na tym etapie gry i każdemu radze ją zrobic/stworzyć
biggrin.gif
 

Lukasik

New Member
Dołączył
17.9.2004
Posty
8
Dzieki za pomoc.Ja juz zrobilem Lodowo Lance tylko ze poszukiwaczom malo zyc odbieram
sad.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom