Runescape

KaTaA

New Member
Dołączył
5.11.2006
Posty
9
Co sądzicie o RuneScape :?: Według mnie jest to najlepsza, internetowa (i masowa) gra MMORPG.

pisz bardziej kreatywne posty bo znow ci dodam pare procent, a naprawde niewiele ci do tego brakuje - doc.
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Grałem. Przyznaje chwilkę miałem ochotę w to pograć ale szybko mi się znudziła.Runescape to nic nadzwyczajnego choć nie jest to jakaś bieda^^. Wkurza mnie mały kontakt z graczami... wszyscy Cie olewają z góry na dół. Jacyś nawiedzeni ludzie tam łażą xD Nie chcą gadać nigdy ;P Nabiłem w tym wprawdzie prawie 50 lvl ale nie wkręciłem się w tą gierkę specjalnie... Acha jeszcze sprawa muzyki. MASAKRA . Nie grajcie w to z włączonymi głośnikami... Pozdro
 

KaTaA

New Member
Dołączył
5.11.2006
Posty
9
No ta muzyczka jest powalona, kiedyś włączyłem na Karmaj i/ach i mało z fotelu nie spadłm bo taka gupia tam jest. Mi się powloi nudzi, miałem tam 46 level B) , ale się wkurzyłem i w najlepszej zbroji na "Między Narodową Arene" (MNA) czyli wild poszedłem i zdechła mi postać...Takie było moje pożegnanie z RS. B)
 

Gregori

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
385
Ja grałem niegdyś i gram do dziś, mam 72 lvl postaci (tak, pewnie powiecie, że jestem "nawiedzony" B) ), i jak dotąd ta gra tylko lekko mi się znudziła. Co do muzyczki... niektórym nie pasuje, innym się podoba, w każdym razie można się przyzwyczaić. a obecnie szukam kogoś, kto chce postać, która nie zaczęła samouczka (zrobiłem kiedyś w przypływie weny twórczej :p)
 

ziomek156

Member
Dołączył
2.12.2006
Posty
113
Moim zdaniem runescape to jest jedna wielka nuda.
WADY:
-gracze z małymi lvlami mogą zabić tych lepszych,bo gdy ,np. zdobywasz lvl magi nie leci ci lvl postaci :D
-jak wcześniej napisano do du** muza
-jak sie gra bez opłat jest mały teren
-grafika też pozostawia wiele do życzenia
-nie ma takiego czegoś jak gildie

To chyba na tyle.To tylko moje zdanie wiele ludzi sie może nie zgodzić. ;)

Pozdro B)
 

Warriv

New Member
Dołączył
4.12.2006
Posty
23
Nigdy w to nie grałem i nie zamierzam. Nie znam tej gry dobrze, jednakże przeglądając "video google" natknąłem się na ten filmik i się zdziwiłem, że takie shit istnieje (może to dlatego, bo tak go ukazali). Prawdę mówiąc można to porównać do Tibi (sry grafa trójwymiarowa :D), no, ale ona ma wielu zwolenników.

Pozdro
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Moje pierwsze wrażenie jak to zobaczyłem - kolejny syf w stylu tibii. Ale w Tibie gralem 15 minut to w to też postanowilem spróbować.
Grałem może 30 minut. Przez ten czas strasznie się wynudziłem, muzyka faktycznie jakaś taka nijaka...
Chcecie sie w nabijanie lewelipobawić to L][ polecam ;] ( tak ja, który gral w to dość krótko :) ).
 

RdzewekPL

New Member
Dołączył
3.11.2006
Posty
16
Grałem w runescepa.

Nabiłem sobie 38 lvl i potem już tylko przy wszystkim co robiłem widniał napis: "you must buy premium world "
albo "only for members".

Mnie to wkurza gdyż za ciekawe rzeczy typu "tańce białych rycerzy" trzeba płacić.

Albo np trzeba płacić żeby przejśc przez durne dziursko w kracie obok pierwszego miasta.

Runescapee jest fajny a szczególnie ta muzyczka ;).

Ale po jakimś czasie staje sie monotonny i nudny.
 

ziomek156

Member
Dołączył
2.12.2006
Posty
113
Właśnie o to chodzi,że runescape da sie wytrzemać ale jak sie ma p2p bez to jedna wielka nudaaa.Ja zdobyłem 68lvl i dalej poprostu sie nie dało bez memba.
 
Do góry Bottom