Runes Of Magic

mickos42

Member
Dołączył
4.2.2010
Posty
294
RoM jest dobrą, darmową podróbą WoW-a. Istnieje tam system dwuklasowy, dwie rasy: Ludzie i Elfy. Zapewne wielu z was o tej grze słyszało ( tymbardziej że klient gry był w CD-A) Sam klient jest za free, który można pobrać ze strony RoM Official Site PL. Jest w pełni po Polsku, i polecam go bo sam w to gram. Jeżeli ktoś gra/zacznie grać zawsze moża założyć gildię pod szyldem G Up (Jeżeli Kac się zgodzi).
Polecam jeszcze raz!

P.S Jak ktoś gra to niech pisze :)

RunesOfMagic_Logo2.png
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Ładna gra. Dużo wierzchowców, pomysł z własnym domem dla wszystkich postaci godny uwagi.
Dwuklasowość, to co lubię. Ale najlepsze jest to, iż jest to po polsku.

Obecnie gram mag-kapłan 25 poziom i muszę przyznać, że nawet dobrze mi się nim gra. Ale po co zakładać gildię G.UP jeżeli tylko 3-4 osoby z tego forum w to zagrają?

PS.Niby gdzie w płytce CD-A jest ten klient?
 

mickos42

Member
Dołączył
4.2.2010
Posty
294
W najnowszym CD-A są dwie płyty w tym Just Cause, ja mam troszku dziwną postać: Mag/Wojownik, zakłdamy gildię?? jako ,,Ojcowie Założycielowie'' ??

Ale gildie nie musi być z G Up
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
RoM? Ten WoW dla biednych ?
grałem dawno, dawno temu. Po premierze zaraz, optymalizacja skopana po maxie. Gra cięła się, gameplay wcale nie wciągał a dźwięk musiał być słaby skoro go nie pamiętam.
Co do dwuklasowości to nic nowego.
sama gra na 6/10
chwilę pograć i wywalić bo są lepsze tytuły :)
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Może zagram za jakiś czas, mam klienta z CD-Action, do tego jakiś kod na gifty (minipet i fri itanz), ale póki co katuję KOTORA :)
 

Muzin1234

Member
Dołączył
17.5.2010
Posty
130
Dobra to ja się też dokładam.
To mamy
-Mnie
-Fara
-Szkela
- Vezyr

to jakoś się da zagrać i zrobić gildię.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Jaki server?
Ja mam to na płycie, zawsze mogę wowa odinstalować i RoM zainstalować.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Serwer Cath, tylko ten bo polski.
RoM to taki WoW dla biednych polaków jak to 80% graczy uważa, ale jest całkiem dobry.

Teraz są dwa nowe eventy warte uwagi.
1) Kto wyzwie najwięcej razy jednego gościa ma szanse wygrać tysiąc euro. To jest coś.
2) Kto pierwszy nabije 58 level od 19 maja dostanie nagrodę pieniężną.
 

rado96xd

Member
Dołączył
5.10.2010
Posty
201
Grałem tam elfami ( nie pamietam jaką klasą ) Wbiłem z 12 poziom i mi się znudziło :>.
 

Pienik

New Member
Dołączył
25.7.2010
Posty
14
Grałem trochę w ROM, po wiciu bodajże( nie chce skłamać) 15 levelu dałem sobie spokój miałem szkołę, i to było dla mnie ważniejsza. Chociaż gierka spoko, plus za polski język i za to system dwuklasowości. W dodatku inni gracze chętnie pomagali w wykonywaniu questów, grafika też ładna rajdy instancje :) może wrócę jeszcze kiedyś.
 

Adi888

New Member
Dołączył
23.12.2015
Posty
10
Czy ROM dalej funkcjonuję? Kiedyś w nią grałem i zastanawiałem się nad powrotem lecz słyszałem że po jakimś chapterze gra dosyć upadła a gracze odeszli od gry czy to prawda?
 
Do góry Bottom