Runa Teleportacyjna

Status
Zamknięty.

Kahlan123

New Member
Dołączył
5.4.2011
Posty
38
Mam problem bo nigdzie niemoge znalesc kamienia teleportacji do geldern wczesniej byl kolo takiego typka poza geldern w drodze to trelis ale teraz mam edycje rozszezona to popatrzylam na zmialy w tym patchu i nie bylo napisane gdzie przeniesli ten kamien takze moje pytanie brzmi gdzie ten kamien jest?
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Kamień teleportacyjny jest w tym samym miejscu, ewentualnie troszeczkę dalej, ale dobrze kombinujesz. Tam szukaj, a znajdziesz.
 

Kahlan123

New Member
Dołączył
5.4.2011
Posty
38
A gdzie jest runa do Faring? Wszedzie szukalam i niema na innych stronkach pisalo ze jest tam gdzie w G3 ale bylam tam i byly tylko zebacze i jakies truposze. Wie moze gdzie jest ten teleport?
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
A gdzie jest runa do Faring? Wszedzie szukalam i niema na innych stronkach pisalo ze jest tam gdzie w G3 ale bylam tam i byly tylko zebacze i jakies truposze. Wie moze gdzie jest ten teleport?

Runa jest w tej jaskini po lewej (w której nie ma pełzaczy) w skrzyni.
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
ja natomiast nie mogę znaleźć teleportu do Trelis :D w podstawce był w skrzyni obok chramu, teraz nie ma tej skrzyni. gram w edycje rozszerzoną.
 

Kahlan123

New Member
Dołączył
5.4.2011
Posty
38
Biafa tam niema mi chodzi o ta jaskinie gdzie byla runka w G3 zwyklym i tam jest rozwidlenie po lewej jest taka jakby hatka a po prawej zebacze
Edit:
Bury Zenek runka jest w skarbcu trelis
Edit:
Dziwne runka pojawila sie dopiero kiedy odprowadzilam zone kupca z Vengard do Faring
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Wygląda na to, że wszystkie problemy rozwiązane. Zamykam.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom