Runa "strzała Ognia"

Status
Zamknięty.

MaciejH92

New Member
Dołączył
1.11.2007
Posty
14
Byłem jeszcze raz u vatrasa i powiedziałem ,ze chce do nich dołaczyć i dał mi ten ornament(?) i poszedłem tam w podzienie dostałem mapę i znalazłem te wszystkie 3 części. Oni je tam złączyli i trzyma to teraz Saturas. Byłem zabić Dextera i poszedłem do vatrasa dać mu rozkaz kruka. Dał mi pierścień jako znak, ze jestem jednym z nich. Poszedłem do Saturasa i mówi, że pewnie, że mi da ale nadal czeka za listem od vatrasa, żeby wiedzieli kiedy ruszyć. Jak zdobyć ten list?
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
Ten list powinieneś mieć u siebie. Jeśli w rozmowie z nim nie ma opcji "mam ten list" czy coś w tym stylu, idź do Vatrasa, może ci da... Ale ja go dostałem już dużo wcześniej. To list zapieczętowany, może go otworzyłeś?

Pozdro4All
 

MaciejH92

New Member
Dołączył
1.11.2007
Posty
14
Jak odzywam się do vatrasa to jest tylko "dalej" i "koniec" :/ A w dalej nic nie ma o liście. Nie mam tego listu a saturas cały czas o nim mówi, że go chce.
 

111zxc111

Member
Dołączył
16.9.2007
Posty
39
słuchaj a jak dostałeś ten pierścień to poszedłeś do gospody pod martwą harpią bo tam stajesz sie członkiem wodnego kręgu i dopiero w twde idziesz do vatrasa on daje ci list polecają cy i idziesz do sturasa
 

MaciejH92

New Member
Dołączył
1.11.2007
Posty
14
Dzieki. Poszłem do gospody i dostałem list i otworzyłem te przejscie. Poszłem do kruka ale mi zwiał. Więc Saturas(chyba) kazał? mi przywołac jakiegoś Quarhodrona no i przywołałem. Dał mi tablice i poszłem otworzyć drzwi. Otworzyłem a tam pusto. Poszłem do saturasa i mówi, że musze mieć jakieś kolorowe relikwy czy coś takiego. Gdzie je znajdę?
 

111zxc111

Member
Dołączył
16.9.2007
Posty
39
dobra robi nam sie niezł konferencja słuchj tam są takie przyciski w tym pustm pomieszczeniu
masz dwa wyjścia:
1 znaleś kolorowe relikwie one są w takich budynkach o których rordian ci mówi jedną masz taką czerwoną bo że do kopalni sie dostać to taki koleś ci dawał
2 naciskać te przyciski w nadziej że znajdzie odpowiednią kombinacje ale nie polecam bo po tym pomiueszczeniu będzie jeszcze kilka gdzie kombinowac będziesz mósiał
 

MaciejH92

New Member
Dołączył
1.11.2007
Posty
14
Dzięki. Byłem w tych budynkach i mam 4 tablice. Co teraz jak nie byłem w kopalni i nikt nie dał mi tablicy? Teraz przeszukałem tam koło kopalni i nie ma.
 

111zxc111

Member
Dołączył
16.9.2007
Posty
39
żeby przejść koło Thorusa koleś taki hyba esteban kazał ci sie dowiedzieć kto go hciał zabić i jak to zrobisz to masz czerwoną tablice
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom