Runa "strzała Ognia"

Status
Zamknięty.

MaciejH92

New Member
Dołączył
1.11.2007
Posty
14
Witam

Jestem nowicjuszem i chcę zostać tym magiem ognia(czy jak to sie tam nazywa :)) Wypełniłem 2 zadania od Pyrokara i Serpentesa. Zostało mi zadanie od Uithara. Mam zrobić runę Strzała Ognia. Mam już tą pustą runę, siarkę i żurawkę. Ma być jeszcze podobno zwój "strzała ognia". Skąd mam go wziąść? I jeszcze jedno: Gdzie znajdę stół runiczny? :]

Proszę o szybką odpowiedź :rolleyes:

Chodzi o krę Noc kruka :)
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Zwój pewnie znajdziesz u Goraxa (?)- tego od wina w klasztorze. Lub tego maga na I (Isgaroth bodaj), co modli się przed mostem, prowadzącym do klasztoru.
Stół runiczny jest w wieży Xardasa i klasztornej bibliotece.


Pozdrawiam.
 

MaciejH92

New Member
Dołączył
1.11.2007
Posty
14
Ani Gorax ani ten co sie modli przed mostem nie ma zwoju "strzała ognia". Ale mają "Ognista strzała". Czy to jest to samo? :/ Jeżeli tak to mam tego kilka. Jak podchodzę do stołu(wyświetla mi sie "stół alchemiczny" a nie "stół runiczny") to nie pokazuje się opcja o tworzeniu runy "Strzała ognia"
 

Wismerin120

Zastępca Przywódcy Leśników
Dołączył
15.7.2005
Posty
327
Strzała ognia a ognista strzała to raczej identyczne czary.

CYTAT
(wyświetla mi sie "stół alchemiczny" a nie "stół runiczny")


Ty zapewne podchodzisz do stołu alchemicznego, gdzie przygotowywuje sie mikstury. Stuł runiczny znajduję się w bibliotece i sklada się z takich metalowych okregów albo coś w tym stylu...
 

MaciejH92

New Member
Dołączył
1.11.2007
Posty
14
Znalazłem ten stół, zrobiłem tą runę i oddałem temu uitharowi. Co dalej mam robić? Żadnych zadań mi nie dawają.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Poprawna polszczyzna ;]
Wykonuj wszystkie zadania z proby ognia, jak już je wykonasz to reszta sie posypie ;]
Po za tym na pewno masz jeszcze jakieś zadania ktore możesz wykonać...
 

MaciejH92

New Member
Dołączył
1.11.2007
Posty
14
Wypełniłem wszystkie 3 zadania. Zdobyłem runę, rozwaliłem golema i zrobiłem tą runę "strzała ognia". Czytałem, że Pyrokar ma mi dać jakieś błogosławieństwo i ma mi spełnić jakieś życzenie. A jak daje na rozmowę to nic nie ma :/
 

Wismerin120

Zastępca Przywódcy Leśników
Dołączył
15.7.2005
Posty
327
A wróciłeś się do zleceniodawców tych zadań? Może poprostu Uthar ma Ci dopiero powiedzieć, że masz iść do Pyrokara?
 

MaciejH92

New Member
Dołączył
1.11.2007
Posty
14
Wczytałem wcześniej zapisaną grę i jest już ok. Pewnie jakiś bug czy co? Ale dobra. Pojawił się nowy problem: Byłem w górniczej dolinie, zebrałem te dowody i dostałem oko innosa. Byłem i lorda hagena i uwolniłem tego kowala benneta i naprawił mi oko. Idę do xardasa i nic idę do pyrokara i nic nie idzie zapytać(tylko poprosić o błogosławieństwo). Idę do vatrasa i też nic. Chciał, żebym mu znalazł jakiegoś zastępcę inaczej nigdzie nie pójdzie. Co mam teraz robić? I gdzie mam znaleźć tego maga wody na zastępcę?

Napisałem w tym samym wątku, żeby nie śmiecić :)
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Zastępca, Myxir,jest w Jarkendarze. Jeśli pomagałeś już magom Wody, to wiesz o kogo chodzi, jak nie, to czas wyruszyc do nowej częsci wyspy i przejśc dodatek ;).


Pozdrawiam.
 

MaciejH92

New Member
Dołączył
1.11.2007
Posty
14
A jak dostać się na ten Jarkendar? Może jakaś mapa albo dobra wskazówka :]
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Wykonuj misje od Cavalorna, Vatrasa, od ludzi z wodnego kręgu. Przypuszczam że byleś juz na wykopaliskach. Po drodze do slonecznego kręgu są, tam znajdziesz magów wody i portal do Jatkendaru...
 

MaciejH92

New Member
Dołączył
1.11.2007
Posty
14
Może raźniej? W jakim miejscu po drodze są ci magowie wody? JAkoś nigdzie ich nie widzę :blink:

I o jakich wykopaliskach mówisz?
 

Wismerin120

Zastępca Przywódcy Leśników
Dołączył
15.7.2005
Posty
327
No cóż bedzie Ci ciężko wrucić do tych questów jeśli nawet nie wiesz o co chodzi ale tak to jest jak się niepokolei zadania wykonuję...
ale ok poszukaj w dzienniku czy masz jakieś zadania związane z magami wody lub wodnym kręgiem, jeśli nie to pogadaj z Cavalornem (siedzi obok gniska na drodze do Xardasa albo jest w jaskini bandytów których spotkałeś na samym początku), Laresem (jest w dzielnicy portowej), Vatrasem, Saturasem (jest on w ruinach ale jeśli tam nie byłeś to raczej Ci nie pomoże).
No to by było na tyle, a jeśli dalej nie będziesz miał żadnych zadań to pozostaję Ci już tylko gra od wcześniejszego save lub co gorsza od nowa. :(
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Idź do Laresa i powiedz że chcesz z nim iść na wykopaliska. Jeśli szedleś juz z nim do najemników to niestety "dupa zimna" i bedziesz musiał iść tam sam.
Wykopaliska sąkoło piramidy ( widać na mapie ) po drodze do tego miejsca gdzie zabrałeś poszukiwaczom oko innosa.
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
Najpierw gadasz z Cavalornem, gdzie jest pisze wyżej. Potem w Khorinis do Vatrasa idziesz i z nim gadasz o wszystkim, co się da, oprócz "(DALEJ)". Idziesz do Laresa, tego w porcie. Jeśli to 3 rozdział, to powinieneś dostać ornament, z którym idziesz do Piramidy widocznej na mapie. Wchodziz do podziemnego tunelu obok niej i idziesz do przodu. Jak coś się nie zgadza pogrzeb w solucji.

Pozdro
 

MaciejH92

New Member
Dołączył
1.11.2007
Posty
14
Byłem na wykopaliskach i w tym tunelu. Gadałem ze wszystkimi magami wody o wszystkim co sie dało :p Co dalej? Poszedłem do vatrasa i żadnych nowych wiadomosci. Aha w tym tunelu był ten Myxir, co pisaliście, że ma być zastępcą dla vatrasa. Gadałem z nim ale nie nie było mowy o jakimś zastępstwie. O ile się nie mylę to chciał mnie nauczyć czytać tego dziwnego pisna :]
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
Jesteś pewny, że ze wszystkimi gadałeś? Na końcu tego pomieszczenia co (chyba) myxir jest jeszcze jednen mag i z nim musisz jeszcze pogadać. W końcu powinieneś dostać od niego lub Saturasa mapkę z zaznaczonymi ornamentami. Musisz przejść cały wątek związany z magami Wody, zabić Kruka, i dopiero wtedy Myxir zastąpi Vatrasa :p a do tego jeszcze długa droga <_<

Pozdro 4 All
 

MaciejH92

New Member
Dołączył
1.11.2007
Posty
14
Tam przy takim jakby okrągłym elemencie na ścianie? Byłem u niego i powiedział, że jakiś pierścień pasuje do tej ściany jak jakiś klucz ale nie dał mi żadnej mapy
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
nefarius powinien dać ci mapę, jeśli już dałeś mu pierwszy kawałek ornamentu. jeśli nadal nie dostaeś mapy, to ornamenty znajdziesz tutaj... ale musisz dostać zadanie ich odszuka\nia, bo inaczej dupa blada.
1. koło farmy co pracuje tam Vino( początek gry), jest kamienny krąg. tam znajdziesz Cavalorna, on ci powie co masz robić.
2. w lesie za farmą Akila (podążaj drogą, na rozdrożu w prawo; uważaj na 2 szkielety) będzie krąg dalej.
3. na farmie Sekoba, na polach.

potem idź z nimi do nefariusa, ale będziesz musiał rozwiązać zadanie zaginionych ludzi (zabij Dextera, w wieży koło najemników, przeczytaj list, oddaj Vatrasowi) i potem w Jarkendarze. w cholerę roboty!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom