Runa Świętej Strzały

Status
Zamknięty.

Bart_Illidan

Member
Dołączył
15.10.2004
Posty
90
Jak grałem w g2 bez dodatku, magiem to przy jednym z tych paladynów co pilnowali wejścia do GD była (chyba) runa Świętej Strzały, teraz znów grałem magiem i tej runy tam nie było :!: a bez niej to poszukiwaczy nie mogę załatwiać zwłaszcza że w NK są ze 3 razy lepsi :cry: powiedzcie czy ta runa to jest gdzieindziej a ja się pomyliłem, tylko ja miałem taki błąd (wtedy będe mógł z czystym sumieniem przyzwać ją kodem), czy w nk usuneli tą runę (wtedy to się popłacze i zacznę grąć palkiem), bo fireballem to poszukiwaczowi spada tak na oko z 1/10 życia :cry:
 
A

Anonymous

Guest
Wiesz co najpierw to ty mi powiedz co to jest GD
 

Bonifacy

Member
Dołączył
31.10.2004
Posty
379
Najwyrazniej to był jakis bug ze ci sie tam ta runa pojawiła. Mi sie nie pojawiła a grałem 3 razy. GD to gornicz dolina.
biggrin.gif
 

Cin

Member
Dołączył
29.10.2004
Posty
84
Ja tą rune miałem jak byłem łowcą smoków hoc nie wiem zkąd
 

Iron

Member
Dołączył
1.11.2004
Posty
149
ja jej nie mialem ale przeciez poszukiwaczowi mozna walnonc z duzej błyskawicy.......w g2 bez dodatq na 2 razy do mialem ale w NK to juz nie wiem jak to bedzie
 

Bart_Illidan

Member
Dołączył
15.10.2004
Posty
90
a zaczełem grać Strażnikiem Miejskim, wolę postać, która woli przywalić z miecza, ale czara też potrafi walnąć, taką miałem w g1 z run to używałem tylko zniszczenia ożywieńca i deszczu ognia, plus na golemy trochę run kupiłem
biggrin.gif
a tak normalnie to Urizielem machałem
biggrin.gif
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Ja gralem 7 razy w G2 i jeszcze nigdy misie ta runa nie pojawila, jeden palaydn mial tylko rune teleportacji ale drugi nic nie mial.
 

rastaffari

Member
Dołączył
27.10.2004
Posty
157
No fakt mial jakas. Chyba przenosilo cie do wejscia do koloni czy gdzies w tamte okolice.
 
A

Anonymous

Guest
ja też znalazłem tam tylko teleporta do przełęczy a ta świąta strzała to jakiś bug
 

jastrząb

Member
Dołączył
2.9.2004
Posty
227
ja też znalazłem tam tylko rune teleportacji do przełenczy a świetnej strzały niebyło
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom