Rozdzielczość :(

Status
Zamknięty.

flash.

Member
Dołączył
25.4.2005
Posty
136
Czemu gdy zmieniam rozdzielczość z większej niż 800x600 to ucina boki i doły ekranów ?? im większa rozdzielczośc tym więcej ucina co to może być ?? wcześniej tak nie miałem tylko piknego poranka włanczam gothica i z00nk nie da się zmienić
dry.gif
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Cóż, myślę, że kiedyś coś naprzestawiałeś w rozdzielczości, albo tej głównej we "właściwościach pulpitu", albo tej z Gothica. Wiem tylko, że mi się coś takiego nie przytrafiło
ph34r.gif
. Spróbuj jeszcze raz popróbować z przestawieniem rozdzielczości.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Wydaje mi sie że twoja karta nie obsługuje rozdzielczosci jaka robisz dlatego ucina ci boki. Nie mozesz zwiekszac rożdzielczosci ponieważ karta jej nie obsługuje i dlatego ucina. Jestem prawie pewien!
 

flash.

Member
Dołączył
25.4.2005
Posty
136
Jak to nie obsługuje takiej rozdzielczoście przecierz grałem tak cały czas tylko teraz cos sie pop.........
biggrin.gif
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Nie wiem czy o to Ci chodzi ale mi zdaża sie coś podobnego a mam karte bardzo dobrą bo Radeona 9600 128 mg i gdy mi sie to zdaża to odpowiednio sobie rościągam obraz za pomocą opcji monitora. Gdy wyłanczam gre fszystko jest ok tak więc to jest chyba nie wiem jak to określic powiecmy że jest to celowe tak że spróbuj rozciągnąc obraz i będzie oki. Mam nadzieje
 

Brzydall

New Member
Dołączył
20.5.2005
Posty
20
Hmmm.... mialem cos podobnego ale akurat nie z Gothiciem. Wiec bawilem sie rozdzielczoscia i zwiekszylem z 800x600 na 1200xcos tam
tongue.gif
. Puzniej zrobilem spowrotem na 800x600 ale zauwazylem ze gry takie jak Diablo II i Icewind Dale II i I maja zupelnie inna rozdzielczosc. W tych przypadkach podzialalo wczytanie kilku save'ów i bylo po klopocie. No ale to sa zupelnie inne gry
dry.gif
 

flash.

Member
Dołączył
25.4.2005
Posty
136
Dobra już po kłopocie
biggrin.gif
pogrzebalem przy ustawieniech karty graficznej i jest spox
rolleyes.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom