Rozdział Iii

Status
Zamknięty.

filipd92

New Member
Dołączył
6.7.2008
Posty
29
Mam taki problem, dostarczyłem alamanach (czy jakoś tak ta książka się nazywa), Cor Kalom zaprosił mnie na tą ceremonię, przyszedłem tam wieczorem (do wieczora spałem), a oni dalej stoją przed świątynią, to pospałem do rana i nic, co trzeba jeszcze zrobic?
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
No to prześpij się jeszcze raz do wieczora i idź tam na plac.. Postój chwilę, a później podejdź bliżej. Ja tak zrobiłem i pokazał się filmik..
Jeżeli nie - bug..
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
762
Śpij nie do wieczora, a do północy ;).
I wtedy idź na plac, a jeden ze strażników Cię zaczepi- i masz filmik.


Pozdrawiam.
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Albo wstań wcześniej,np.popołudniu :p i poczekaj do wieczora,może poprostu przespałeś odpowiedni moment.Jeśli nie to radze się poszwendać całą noc po placu,w pobliże Y'Beriona i tam u dołu razem z innymi z sekty.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
CYTAT
Albo wstań wcześniej,np.popołudniu tongue.gif i poczekaj do wieczora,może poprostu przespałeś odpowiedni moment.Jeśli nie to radze się poszwendać całą noc po placu,w pobliże Y'Beriona i tam u dołu razem z innymi z sekty.


Nie, Robson ma rację. Prześpij się do północy, jak to zrobisz to idź na plac. Ktoś z początku grupki Cię zaczepi (tak, jakby Cię chciał zagadać) i pojawi się filmik. All.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom