Rogi cieniostworow

Status
Zamknięty.

Krzychu13

Member
Dołączył
16.1.2005
Posty
31
Mam pytanie. Jestem najemnikiem i 2 3 rozdziale Buster chce odemnie rogi cieniostwora. Mam pytanie gdzie moge spotkać ciebniostwory albo kupic od kogoś te rogi bo na tym idzie nieźle kasy i doświadczenia nabić. Zabilem juz cieniostwory za farma sekoba przy polnocnej bramie jak sie idzie z bartokiem na polowanio to tam jest. Zabilem przy kamiennym krolo farmy lobarta gdzie jeszcze moge znalezc te cieniostwory?
 

Paladyn13

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
198
no w GD w tych laskach jest ich sporo jak od wierzy xsardase do miasta to na lewo i tam terz jest jeden a tak to po lasach np za farmom akila
 

War

Member
Dołączył
28.11.2004
Posty
292
Jak idzies do Saggity, to koło niej są 2 cieniostwory. Gdy idziesz od karczmy do słonecznego kręgu to jak sie kończy rzeka, idziesz dalej i jest jaskinia. Przed jaskinią jest topieleci i w jaskini 2 cieniostwory.
 
R

ReZiWiz

Guest
re

Przy piramidach też spotkasz cierniostwora. Nie trudno się na nie natknąć
tongue.gif
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
...

Za farma Lobharta w kamiennym kręgu w 3 rozdziale pojawia sie Cieniostwór, oprócz tego w jaskini po drodze do Oka Innosa są 2, przy tym Orku bez głowy. I pełno jest ich w lasach
tongue.gif
 

<=BANAN=>

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
63
Miedzy miastem a gospoda (pod martwa harpia) po drodze zobaczysz takie schodzki (na lewo_|) w dol tam bedzie polanka i jaskinia w ktorej jest jeden czy dwa cieniostwory.
 

August2

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
106
no i oczywiscie w Jarkandarze. szukaj po wszystkich jaskiniach i lasach, najlepiej w nocy
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
Jak idziesz do domu tego goscia co chce od ciebie ubranie to zaraz po prawej stronie od teleportera jest cieniostfur
tongue.gif


[ : Sob Lut 12, 2005 12:14 pm ]
Jak idziesz do domu tego goscia co chce od ciebie ubranie to zaraz po prawej stronie od teleportera jest cieniostfur
tongue.gif


To jest w jarkendarze
biggrin.gif
 
A

Anonymous

Guest
Mam właśnie pytanie do tego tematu.Czy trzeba być najemnikiem by dostać to zadanie?
 
A

Anonymous

Guest
nie, nie trzeba być najemnikem aby otrzymać to zadanie
 

Bartek 3351

New Member
Dołączył
21.1.2005
Posty
14
Hmm, a ja grałem paladynem to nie dostałem tego zadania. Zbierałem wszystkie rogi od początku gry z myślą o tym zadaniu a go nie dostałem.
A cieniostwory znajdziesz jeszcze jak wychodzisz z miasta drugą bramą w strone karczmy to skręcasz w prawo na kamiennych schodach. Tam jest taka dolinka a na końcu jaskinia. Uważaj sporo tam wargów
 

Koko

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
333
Jeszcze dwa rogi cieniostworów leżą w chacie tego guścia który chce ubranie.
 
A

Anonymous

Guest
to zalezy ja w nowym świecie mając 14 i lodowo lance ubijałem cieniostwora ale na raty a co do innych postaci to nie wiem ale chyba da sie na 20 bo ta lanca zadaje 100 obrażeń a ty chyba masz broń powyżej 100 :wink:
laugh.gif
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
A ja mam lewel dziesiąty i już zabiłem dwa cieniostwory (jeden w jaskini na plaży - była misja, żeby ta plażę oczyścić), a drugi w inneh jaskini, na klifie (tam , gdzie można było kopać i w ziemi był miecz i pierścień). Jednego cieniostwora ubiłem czterema lodowymi lancami - wcalwe nie "na raty", tylko od trazu - a drugiego lodową lanca i kilkoma kulami ognia.
 

Linth-_-

Member
Dołączył
10.2.2005
Posty
32
w nowym świecie w obozie piratów idziemy w strone tego co robi szybkie śledzie ale nie idziemy do niego tylko dalej aż na małą plażyczke a w jaskinni tam jest kolejny cieniostwór
 

Macmiel

Member
Dołączył
18.2.2005
Posty
66
Ano chyba w 3 rozdziale jeden róg cieniostwora może sprzedać ci constantino
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom