Risen - Screeny

Status
Zamknięty.

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
WOW! Screeny pokazują nam, że to nie będzie gra na odwal... Te wszystkie budynki i krainy są po prostu świetnie..
Zalatuje mi tu fantastyką z WoW'a, ale w końcu to nie Gothic i trza się z tym liczyć, że inaczej będzie ;)
Grafika znakomita, nie ma się do czego przyczepić... Już teraz wiem, że ta gra będzie warta mego czasu.
Oby tylko nie stało się tak jak z G3, wszystko ładnie, pięknie, a na koniec totalna lipa z fabułą itd.
Ahhh i ten napis na końcu... Wzorowany na logach z serii Gothic. Na pierwszy rzut oka miło się będzie kojarzyć fanom, więc "+" dla nich ^^

Czekamy na filmik z gry xD

Pozdrawiam, Daria ;D
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Screeny fajne, ale jakoś mega wrażenia na mnie nie zrobiły. Grafika moim zdaniem bardzo podobna do G3, no ale to samo studio więc nie oczekujmy cudów.
Muzyka, jak byk ściągnięta z Gothica, tylko po lekkich przeróbkach. Ten element im totalnie nie wyszedł, oby poprawili bo to dość ważny aspekt w grze.

Cóż, mój komp w obecnej chwili jest zbyt słaby na tą grę, ale mam nadzieje że przed premierą jeszcze dam radę zakupić nowy sprzęty by wypróbować gierkę.
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Muszę przyznać, że na ss trochę widać. Podobają mi się pancerze i bronie widoczne na filmiku oraz tekstury potworków. Wyglądają po prostu bajecznie. No i te drzewka ^^ Ale budynek pokazany w 59 sekundzie filmiku bardzo podobny do tych z Gothica, a przynajmniej mi się tak jakoś kojarzy. Ogólnie można powiedzieć, że grafika super, tylko co z silnikiem gry i fabułą? W końcu to jest najważniejsze. GIII po screenach też zapowiadał się fantastycznie i d**a.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Screnny jak screeny, grafika w dzisiejszych czasach stoi na takim poziomie, że niczym mnie nie zaskoczą :).
Jedyne warte uwagi to napis na końcu. Czy to filmik fanowski, czy prosto ze studia PB?
CYTAT
The adventures od the namless hero... coming end 2009 for Windows ans Xbox

Przygody bezimiennego bohatera nadejdą pod koniec 2009? Bezimennego? Czyżby powtórka z rozrywki?

W Risen ponoć także będziesz bezimienny - Teach
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Nawet nie złe. Najbardziej zaciekawiły mnie te fantastyczne potwory. Nie wiem jak gra będzie wyglądać pod względem fabuły, ale sądząc po tym, szykuje się coś naprawdę ciekawego. Te wszystkie budynki, loga przypominają mi Gothica, lecz może mi się tylko wydawać xD Teraz musimy czekać ;/
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Screeny są bardzo przyjemne dla oka. Wygląd lokacji robi wrażenie. Podoba mi się wygląd świata, zdaje się być taki tajemniczy i klimatyczny. Potwory są robione na wzór znanych nam stworów z Gothic'a według mnie, ale nie powiem są ciekawe. Wygląd Risen sądząc po screenach będzie ciekawy. Mam tylko nadzieje, że wraz z wyglądem w parze pójdzie stabilizacja programu.

CYTAT
Muzyka, jak byk ściągnięta z Gothica, tylko po lekkich przeróbkach.


Muzykę robi Kai :) Nic więc dziwnego, że brzmi ona podobnie. :)
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
1. Dobrze, że nie ma orków. A te goblino podobne stworki wyglądają jakoś tak miło. :D
2. Mi bardzo podoba się szkielet. W końcu ma się wrażenie, że to postać 3D.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Wspaniałe :D Widać, że przyłożyli się do tej gry. Przynajmniej od graficznej strony ^^. Szczególnie podobają mi się krajobrazy i budynki. Zwierzaki trochę mniej, ale tylko trochę. Pozostaje tylko czekać na więcej informacji :).

Ave
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Screeny - Risen

Tu macie screeny w formie obrazkowej, a nie filmowej :)
Tak wrzucę, bo może ktoś z was chce sobie na tapetę wrzucić, lub coś innego z materiałów zrobić.
 

damiannowak

Member
Dołączył
2.2.2009
Posty
85
No screeny zaje***** się prezentują. To może być naprawdę hit, mam nadzieje że fabuła będzie rozbudowana i wielowątkowa, nie tak jak w g3.

Na encyklopedii gier wszystkie nowe screeny umieścili - http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=11997

No cóż pozostaje czekać :p
Wolałbym nawet żeby ją dłużej robili, ale żeby była bardziej dopracowana.
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Screeny są SUPER.Co ja mówię.LEPSZE!!!Tylko ten pierwszy zwierzak ptakopodobny kojarzy mi się ze starym, dobrym scavengerem.
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
screeny wypasione a główny bohater RISEN to jest podobny do tego przywódcę spartan z filmu "300"

CYTAT
Screeny są SUPER.Co ja mówię.LEPSZE!!!Tylko ten pierwszy zwierzak ptakopodobny kojarzy mi się ze starym, dobrym scavengerem.


Mi to ścierwojada bardziej przypomina XD
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom