Risen Na X360

Status
Zamknięty.

nawi

New Member
Dołączył
28.2.2010
Posty
2
Widzialem na wielu porownaniach i filmikach, ze konsolowy risen prezentuje sie niestety znacznie biedniej od PCtowego odpowiednika. Czy miedzy obiema wersjami sa jeszcze jakies roznice? Czy jest tu ktos kto ogral Risen na xboksie?
 

pan przecinek

New Member
Dołączył
4.3.2010
Posty
5
no ja grałem bo mam, xboxa, i muszę przyznać że gra się gorzej bo sterowanie niewygodne i, jakoś tak brzydko wygląda wszystko. świat tętni, życiem i nadal gra jest świetna ale, pozostanę chyba przy wersji, na pc :>
 

Przemo799

New Member
Dołączył
15.4.2010
Posty
3
Czy wiadomo coś komuś o polskiej wersji gry Risen na Xbox 360?? Czy wyjdzie a może już wyszła?
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Czy wiadomo coś komuś o polskiej wersji gry Risen na Xbox 360?? Czy wyjdzie a może już wyszła?

O ile pamiętam to wyszła w kinowej wersji (gdzieś tam czytałem), ale normalnie to można spodziewać się tylko i wyłącznie napisów. O dubbingu można zapomnieć.
 

Przemo799

New Member
Dołączył
15.4.2010
Posty
3
O ile pamiętam to wyszła w kinowej wersji (gdzieś tam czytałem), ale normalnie to można spodziewać się tylko i wyłącznie napisów. O dubbingu można zapomnieć.

o dubbingu nawet nie myślałem;p ale nie wiesz czy można już kupić polską wersje??
 

nawi

New Member
Dołączył
28.2.2010
Posty
2
Hehe to moge juz sam odpowiedziec na to pytanie, bo pokusilem sie o Risena w wersji na X0. Choc nie gralem w wersje PCtowa, to giersko na konsoli imo wyglada slabo a sterowanie jest koszmarne. Port wydaje sie byc slabej jakosci i chyba dlatego poczekam na Arcanie, a Risena pozbede sie na allegro, niestety. Pomijajac grafike i sterowanie, struktura gry zywcem przeniesiona z Gothicow wydaje mi sie przestarzala i gra zwyczajnie mnie odrzucila.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom