Risen 2 - Wygląd Bohatera

Status
Zamknięty.

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Przede wszystkim co to za porównanie. Screen z gry a concept art ;p Nieadekwatne, bo w grze postać będzie wyglądać inaczej ;p

ba0f9d1e80ada8e43de4d30d9d4cc396.jpg


c3f5c02fe255adb3b582d1e.jpg
 

Binek7

Member
Dołączył
26.9.2010
Posty
533
Jak dla mnie znaczna poprawa. Może i wygląda jak zbuntowany nastolatek, no ale przynajmniej nie jak żul z pod żabki - ten z 1 części gdy go po raz pierwszy ujrzałem od razu mi się tak skojarzył.
Jak już ktoś wyżej wspomniał to jest moda na bujne fryzury u głównych bohaterów, ale według mnie to pozytywnie wpływa na ich wygląd, dzięki temu są bardziej oryginalni, a nie każdy obcięty na jeża. :D
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Przedstawiam Wam bardzo fajne zestawienie wyglądu bohatera:

http://upload.worldofplayers.de/files6/RisenHeroComparison.jpg

Na czwartym obrazku opaska na oku i długie włosy nie mogą skrywać okularu, jeśli spojrzeć na kolejny artwork. Więc zachodzi podejrzenie, że nie jest to hmm ostateczny ani przybliżony wygląd bohatera. Na 4 nie wygląda na zapijaczonego i zdołowanego.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Niepotwierdzona informacja z serwisu DigitalTrends

Bohater po ostatniej bitwie z Tytanem Ognia chciał zapomnieć o tym, lecz monokl mu w tym przeszkadzał. W tym efekcie desperacji (prawdopodobnie był pijany) wyrwał monokl z twarzy tym samym pozbywając się prawego oka. I tutaj jest rozwiązana zagadka przepaski pirata.

Trochę dziwne ale prawdopodobne.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Really dziwne. Aczkolwiek możliwe, czyli nie posiada monoklu pod przepaską. Zobaczymy w najbliższych tygodniach po ujawnieniu trailera jak to wyjaśnią.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom