Risen 2 Patch Ważne!

Status
Zamknięty.

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Na Fejsie Cenega opublikowała wpis.

WAŻNE! Jak już zainstalujecie Risen 2: Mroczne wody koniecznie pobierzcie i doinstalujcie najnowszą aktualizację (raptem 40 MB, ale warto) . Dzięki niej gra będzie jeszcze lepsza! Do zobaczenia na "Mrocznych wodach" :) Yarrrrr!!!

http://www.download....system/?ID=1528
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
nie wim. Cenega dała tylko info na profilu fb bez wyjaśniania.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Będę również zobowiązany za aktualizację newsów premierowych o rzeczony link i informację o aktualizacji, gdyż ta łatka znacząco aktualizuje zarówno lokalizację gry, jak i samą grę.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Ten ważny patch mnie wkurzył tylko. U mnie bez niego hulało wszystko dobrze, a jak go zainstalowałem, to się okazało, że nie mam linii dialogowych gdy chcę skorzystać z łóżka... Tzn. nie ma w oknie wyporu napisów, czy chcę spać do rana, czy do południa, czy do północy itp... po prostu jest puste okno, a wcześniej wszystko wyświetlało się bez problemu. Na szczęście to jedyny bug jaki zaobserwowałem po instalacji tej polepszającej rozgrywkę łatki...
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Heh z wontami do cenegi :)
 

sir_RobeN

Bossu Kokssu
VIP
Dołączył
17.5.2010
Posty
175
Patch poprawia wieeeeeeeeeeele tekstów gry. Prawdopodobnie producent nie uwzględnił zmian w tekstach i audio po testach Cenegi i dlatego Cenega musiała bokiem wydać aktualizację.
Być może wejdzie ona w skład jakiegoś oficjalnego patcha do gry.

Pytanie do Biafry - jaki dokładnie tekst się nie wyświetla? Czy problem pojawia się też gdy zaczniesz nową grę?
Napisz jakiego tekstu brakuje, zrób screen - może uda się to naprawić.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Pytanie do Biafry - jaki dokładnie tekst się nie wyświetla? Czy problem pojawia się też gdy zaczniesz nową grę?
Napisz jakiego tekstu brakuje, zrób screen - może uda się to naprawić.

Już mi się wszystko samo naprawiło, po przepłynięciu na następną wyspę (Arborea- Wybrzeże Ostrzy). Ale jak ktoś miałby w przyszłości taki problem to chodziło mi o te napisy, które mówią, czy będziesz spał do rana, czy do północy, czy do południa. Poniżej daję screena:

gallery_31169_19_292811.jpg


Wcześniej, po zainstalowaniu patch, było puste pole bez tych pięciu linii tekstu. Ale gdy przepłynąłem na inną wyspę wszystko wróciło do normy.​
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Też miałem ten błąd, po dogłębnej analizie stwierdziłem, iż nie jest to ogólny błąd spania. Ponieważ błąd ten występuje tylko na poszczególnych łóżkach. W Puerto Sacarico w koszarach i Wieży Vasco. U piratów już np mogę normalnie używać łóżka.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Błąd leży w tym, że jest wyświetlane 15 linii (11 pustych na początku), a 4 na końcu te prawidłowe.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom