Risen 2 - Frakcje

Status
Zamknięty.

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Jak dobrze wiemy, w Risenie powróci Inkwizycja, jak i pojawią się Piraci. Mamy więc odpowiedniki z poprzedniej części - Inkwizycja i Bandyci.

W takim razie co z magami?
Na pewno będzie jakiś wątek, czy obóz magów, jednak jaki będzie ich wpływ na fabułę? Nie wiadomo.

Według mnie magia będzie uproszczona ze względu na zwrot konwencji o 180*. Jednak chętnie zobaczyłbym magię JEDYNIE pod postacią run, tak jak to miało miejsce w poprzednich Gothicach. Nie wyskakujcie mi tu, że Risen to inna gra, już nie Gothic. To tylko porównanie.

Jak myślicie? Jakie jeszcze frakcje i obozy mogą pojawić się w kolejnej części gry od Piranii?
 

manles11

New Member
Dołączył
22.2.2011
Posty
48
Może być gildia złodziei. Tak jak w G2, tylko że tutaj byłaby oficjalna.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Raczej nie będzie trzeciej oficjalnej gildii, prędzej jakieś pomniejsze obozy w stylu przemytników etc. No chyba, że Piranie nie pokazały jeszcze wszystkich kart. Ale na moje odczucie z Bezimiennym jako Inkwizytorem na starcie, będziemy mogli porzucić Zakon i przejść do piratów.
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
A mnie się wydaje że będzie jeszcze więcej gildii. Phirania coś tam mamrotała chyba że będzie ich jeszcze więcej. (albo t Jowood o Arcanii)
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
@manles11

Jak sobie wyobrażasz oficjalną gildię złodziei? Przecież coś takiego zostałoby z miejsca rozdupcone w pył przez Inkwizycję. Aczkolwiek sam pomysł z GZ jest OK.

Generalnie to ja widzę to w ten sposób:

a ) Inkwizycja
- ścieżka wojownika
- ścieżka maga

b ) Piraci

No i to tyle. Piraci to po prostu odpowiednik Bandytów z pierwszego Risena. Myślę, że do R2 może wyjść jakiś dodatek, więc nie ma się co martwić na zapas o frakcje, bo takowych może dojść, jeśli wyjdą jakieś DLC.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom