Risen 2 - Domysły I Fakty

Status
Zamknięty.

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Ano, w zachodnich landach ptaszki ćwierkają, że 'Piranie' nad czymś pracują. Projekt został nazwany RPB2, a wiemy jak na początku się nazywał projekt Risen...właśnie 'rpb'. Coś na rzeczy jest. W wywiadach część pracowników PB mówiła niejasno, że nad czymś tam myśleli ale nie dawali żadnych konkretów. Bo wg mnie dodatek jest zbędny. Jeśli już to robić kolejną część, na kontynencie...

Fakty zebrał, przetłumaczył redaktor portalu Risen Info: http://www.risen.info.pl/risen-2.html
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Czytając ostatnio pisemna dotyczące gier i sprzętu komputerowego natknąłem się na informację iż jeden z twórców Risen ujawnił (podobno przez pomyłkę) iż w najbliższym czasie będą trwały prace nad kolejną częścią Risen w której będziemy grać na innej wyspie (prawdopodobnie prawdziwy cel podróży nowego Bezimiennego który podróżował na gapę w statku Inkwizytora) na którą (pierwotnie) chciał się udać główny bohater...

...Ale to tylko domysły...

Również podczas grzebania w internecie (zapomniałem gdzie :( )znalazłem notkę w której może doczekać się dodatku podobnego do Noc:Kruka dla Gothic 2. Ale czy powstanie? (według mnie i ED'a dodatek jest zbędny) lecz może urozmaicić trochę rozrywkę ponieważ im dalej idziemy z fabułą tym bardziej jest monotonicznie i...nudno.
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
Dodatek?Cięzko by było już coś wymyślić więc lepiej niech robią drugą częsc.Dziękuje wam za informacje ponieważ takowych nie posiadalem.Mam nadzieję ,że gra będzie ciekawa.Nie obchodzi mnie gdzie to będzie się dziać byleby szlo grać.
 

Hadler

Member
Dołączył
12.2.2010
Posty
199
Czytając ostatnio pisemna dotyczące gier i sprzętu komputerowego natknąłem się na informację iż jeden z twórców Risen ujawnił (podobno przez pomyłkę) iż w najbliższym czasie będą trwały prace nad kolejną częścią Risen w której będziemy grać na innej wyspie (prawdopodobnie prawdziwy cel podróży nowego Bezimiennego który podróżował na gapę w statku Inkwizytora) na którą (pierwotnie) chciał się udać główny bohater...

Możliwe, chociaż według mnie raczej popłyniemy na inne wyspy razem z Patty w poszukiwaniu skarbów jej ojca. Oczywiście po zawaleniu się świątyni z tytanem po czym stracimy nasze zdolności oraz wyposażenie.

Również podczas grzebania w internecie (zapomniałem gdzie :( )znalazłem notkę w której może doczekać się dodatku podobnego do Noc:Kruka dla Gothic 2. Ale czy powstanie? (według mnie i ED'a dodatek jest zbędny) lecz może urozmaicić trochę rozrywkę ponieważ im dalej idziemy z fabułą tym bardziej jest monotonicznie i...nudno.

Dodatku chyba się raczej nie da stworzyć, bo nie czego zmieniać, chyba że tak jak w Nocy Kruka całkiem nowy wątek z nowymi miejscami (tak jak Jarkendar w G2NK). Ale bardzo miło by się patrzyło gdyby wyszedł: "Risen: Edycja Rozszerzona", xd mimo iż gra jest dobra, jest za łatwa, mogliby dodać parę zadań i zmienić animację i (chociaż trochę) modele postaci.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom