Risen 2 - Dark Waters

Status
Zamknięty.

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Właśnie. Dark waters. Tytuł do najnowszej części Risena. Na czym się wzorowali? Czy aby na kreskówce Piraci Mrocznych Wód? Co wy o tym sądzicie?
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Lol xD

Nie, myślę że podtytuł wyszedł raczej od klimatycznie pasującej nazwy. Generalnie gry PB nie były jakimiś słitaśnymi rpg'ami, myślę że te mroczne wody mają podkreślić klimat Risena 2 :)
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Na kreskówce ^^

Risen 2: Mroczne Wody równie dobrze mogą pochodzić od nazwy tej modyfikacji do NWN
http://nwvault.ign.com/View.php?view=NWN2ModulesEnglish.Detail&id=376

Ale w tym przypadku doberlec (Community Manger DS) dość szybko zdementował te pogłoski. Pamiętamy, jak przy tworzeniu Risena pierwszego, również otrzymywaliśmy materiały, które sugerowały, że będziemy umieszczeni w mrocznym świecie, gdy tymczasem okazało się, że świat Risen był nawet pełen życia, kolorów. Modyfikacja tekstur 'Autumn in Risen' - jeszcze bardziej sprawiła, że świat gry stał się dla mnie przystępny. Do czego zmierzam.
Pomimo podtytułu 'Mroczne Wody', na screenach widzimy tropikalny klimat, wysp kanaryjskich ;p Nie wiem, pewnie jeszcze zobaczymy inne screeny z różnych scenerii. Bo w końcu akcja ma się dziać na kilku wyspach o zróżnicowanym klimacie.

I tutaj znowu porównam Risen 2 a raczej rozwiązanie gry na paru wyspach do A: G4. Gdy wyszła na jaw informacja, że akcja Arcanii rozgrywać się będzie na wyspach południowych, część z nas pomyślała, że być może uda nam się zagrać na wszystkich wyspach, których klimat też miał być zróżnicowany. Wyszło jak wyszło, wydzielanie fragmentów wyspy poprzez oddzielne dodatki, być może kolejne części.

To też uważam za plus Risen 2: Dark Waters. Więcej przestrzeni, ternu, więcej gry.
 

manles11

New Member
Dołączył
22.2.2011
Posty
48
Może chcą pokazać, że te wody będą przyczyną zła tak jak w 1 ruiny były uznawane jako coś co sprowadza zło.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Po informacjach z zapowiedzi w PC Games, podtytuł staje się jasny. Mroczne Wody kryją w sobie morskie potwory i prawdopodobnie ich władcę czyli Tytana Wody, który pojawił się w Intrze do Risen.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom