Risen 2: Dark Waters - Gamescom 2011 Teaser [Europe] Pl

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946

Trailer jak trailer. Solidny, może nie wgniata w podłogę, ale na pewno może się podobać. Jak widać, co niektórzy piraci będą posiadali hipermoce ^^
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
będą posiadali hipermoce ^^

Mnie się podobał, nie było szokujących fajerwerków ale był klimat :) Tego mi trzeba.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Uwielbiam ten głos, który na końcu mówi "Risen" :). Jest bardzo dobrą wisienką na... porządnym torcie. Trailer dobry, pokazuje uniwersum, zachęca. Na pewno wiedzieli, że Gamescom jest bardzo ważny dla promocji "Mrocznych Wód" i widać, że się przyłożyli.

Ave
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Ukradli narratora z Fable :D :D :D Poza tym to czuć klimat i takie tam. Te moce to będą chyba od broni czy coś w tym stylu, coś jak Szpon Beliara?Uriziel.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Mi się podoba. Widać w tym duży potencjał i "moc". I najważniejsze- klimat :). Czuję, że będzie co najmniej dobrze. Musi być ;).
 
M

Makiavelli

Guest
Bardzo ciekawy trailer, pokrótce wprowadzający w historię. Jednakże oczekiwałem czegoś co w mniejszym stopniu prezentowałoby grę, a zajęło się prezentacją jakiś dynamicznych scen z gry, według mnie trailer byłby lepiej zapamiętany, a tym samym zainteresowanie grą wzrosłoby.
 
Do góry Bottom