Risen 2 - Artwork Pirata

Status
Zamknięty.

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Od niedawna mogliśmy oglądać pełny artwork Pirata, nie jego części, a pełne ciało. Jego twarz wygląda jakby większość dnia spędził na wodzie. A jego czapka świadczy o tym, że jest kapitanem grupy pirackiej.

med_gallery_26068_17_36964.jpg


Co wy o tym sądzicie? Czy to jest Greg Stalowobrody czy inny mniej znaczący Pirat? Zapraszam do dyskusji na temat tejże osoby.​
 

Troten

New Member
Dołączył
23.2.2011
Posty
64
Co wy o tym sądzicie? Czy to jest Greg Stalowobrody czy inny mniej znaczący Pirat? Zapraszam do dyskusji na temat tejże osoby.[/center]
Raczej tak. Ja myślę, że jest to bardzo dużo znaczący dla fabuły pirat (najpewniej właśnie tatusiek Patty ^^), ponieważ jak da się zauważyć - widać go na większości zdjęć (tzn. szkicy itp.), stojącego obok bezimiennego :)
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Obstawiam na Stalowobrodego. I też podzielam zdanie, że będzie on odgrywał jakąś ważną rolę w fabule. A to, że jest tatuśkiem Patty wiadomo już od pierwszej części Risen.
 

605534619

New Member
Dołączył
28.2.2011
Posty
31
Wydaje mi się że to jest stalowobrody nie po raz pierwszy widzę go zdjęciach i będzie pełnił raczej ważna role w fabule gry.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Nie interesuje mnie kto to jest, ale wygląda jakby za długo w wannie leżał. Stylowy pistolecik, ale ja nie widzę żadnej szabli/miecza przy pasie. Co o tym sądzicie? Czyżby pistolety były tak zaawansowane technologicznie, że już nawet miecza nie trzeba nosić przy sobie.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Przypomnę, że nie ma jeszcze jasnego potwierdzenia, że to ojciec Patty :) Wszystko to na razie nasze domysły. Romek ,podejrzewam, że nie dodano szabli czy kordelasa przy rysowaniu postaci. Popatrz, że ten pas przewieszony przez tułów powinien utrzymywać broń białą. A raczej z filmów i innych rycin, widziałem, że w innych przypadkach do takich pasów przy biodrze przypinano jakąś broń białą.

Poza tym, podobno Greg jest przetrzymywany w formie zakładnika, heh nasz Heros skrzyknie zespół szybkiego reagowania i odbije jej ojca rozwalając wszystko zabójczym promieniem z Okularu ^^
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom