Rhobar Iii

Topór

Member
Dołączył
19.6.2005
Posty
193
Popłakałem się, że to już konieć takiej dobrej powieści
wink.gif
No ale całość rzeczywiście Ci się udała. Chyba powinieneś to opublikować
biggrin.gif
Wprawiło mnie w zadumę to zakończenie, ale sam zapowiadałeś, że nie będzie happy endu. Troche smutna wizja końca "dobrego" świata. Co do ostatniej części miałeś parę literówek i nie stawiałeś czasami przecinków, ale ogólnie dobrze. Trochę nie pasowało mi to "50 cm" mogłeś zastąpić to czymś innym.
Ogólna nota- 9/10
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
to jest jedno z pierwszych opowiadań które zakończyło się Fatalnie
biggrin.gif
i to właśnie jest w tym dobre
biggrin.gif
uważam że 9/10 to wystarczająca ocena , nie będe pokazywał ci błedów chociaż kilka było. (Wy piszecie opowiadania a ja książkę mam 12 rozdz. i myśle że pod koniec wakacji skończe ) napisz jeszcze kilka
tongue.gif
szkoda tylko że Xardas zginął
sad.gif
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
No opowiadanie jest super... Szkoda tylko, że w ostatnim rozdziale akcja tak szybko brnie do przodu, ale jest to do zaakceptowania. Podobało mi się to, że po raz pierwszy opowiadanie zakończyło się absolutnym zwycięstwem zła.

Ocena za całość: -10/10 za nie liczne błędy
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
LoL zapomnialem całkiem o tym opowiadaniu. to był mój bład. Przeczytałem odrazu wsyzstkie pozostałe rozdziały i jest abrdzo dobrze. opowiadanie naprawde świetne, szkoda tylko, że tak się skończyło.(tak szybko)
Ogólnie jest fajnie. ocena 9/10 i czekamy na kolejne opowiadania Twojej ręki.
 

Vojtas

New Member
Dołączył
30.4.2005
Posty
18
Opowiadanie jest dobre, a nwet moge powiedziec, ze bardzo dobre. Głównym plusem jest to, ze nie ma sielankowego konca typu: bezimienny zwyciaza wszystko i wszystkich i zyli dlugo i sczesliwie bla bla bla... Nie! Ty postanowiles, ze opowiadanie zakonczy sie tyumfem chaosu i zniszczenia nad pokojem i zyciem i to jest w tym wszystkim najlepsze. Fabula jest fajna i przyjemnie sie czyta (pmysl miales bardzo dobry), jednak mogles sie skupic tez bardziej na opisie otocznia oraz toczonych walk (mala rada naprzyszlosc: nie boj sie popuscic wodz fantazji i pozwol sie wyszalec swojej wyobrazni); gdybys to zrobil toje opowiadanie bylo by o wiele dluzsze, a przy tym jeszcze wiele moglo by zyskac. Ok, pora na konkrety. Moja Ocena to 9/10

Pozdrawiam... i czekam na inne twoje opowiadania
 

paniscus

Member
Dołączył
28.4.2005
Posty
375
Hejże hej!!
Opowiadanie dobre, ale nie bardzo dobre. Spodziewałem się po tych notach czegoś lepszego. Ciekawa historia, tylko mało opisów, zbyt mało. Tylko dialogi, opisy walk kiepskie. Nic kompletnie nie wytłumaczone. Nie opisane zdobycie miasta przez zło, opis więzienia bogów kiepski, pokonanie bezimiennego przez Beliara też pozostawie wiele do życzenia.
Plusem jest zaskakujące zaskoczenie
biggrin.gif

Nota 7,5-8/10 może wydaje się co to mało, ale dla mnie to nie jest doskonałe.

NaRka
 
Do góry Bottom