Rewolucje W Miastach

Status
Zamknięty.

Prezes

Member
Dołączył
23.11.2006
Posty
139
Mam pytanie czy jezeli na pozatku zaczalem odbijac miasta i orkowie odrazu juz mnie atakuja bo mam reputacje powyze 50% to nie bede mial problemow z watkiem glownym???
 

emerytek

New Member
Dołączył
14.11.2006
Posty
10
ja nie miałem . Wszystkie potrzebne rzeczy można zdobyć przez zabicie osobnika.Czasem trzeba się namęczyć by nie uciekł.Gomez z kluczem mi zwiewał kilka razy. Trzeba było wejść i atak . jak był martwy to nie zwiał.Po zabiciu miał klucz przy sobie. Pozostałe można zdobyć wcześniej po wykonaniu zadań z wyjątkiem orka i najemnika. Tych trzeba także zabić ale poza miastem.Jednego z kupców trzeba tylko pokonać bo jak go zabijesz to strażnicy cię atakują nawet gdy go wyciągniesz poza miasto. Ma on zadanie którego nie da się wykonać(te z niewolnikiem na wykopaliska)
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Grę przejdziesz tylko że już nieco mniej klimatycznie. Bo np. normalnie musiałbyś wykonywać kilka zadań dla orków na późniejszych etapach gry aby fabuła w pełni się wypełniła. Teraz najzwyczajniej rozwalasz wszystko co jest negatywnie do ciebie nastawione a wszystkie potrzebne przedmioty i tak dostajesz (tylko że w dwa razy krótszym czasie). No i oczywiście teraz lepiej byłoby skumać się z koczownikami przeciwko asassynom którzy z kolei są razem z orkami żeby to się wszystko jakoś kupy trzymało.
 

Serge

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
123
Ja mam tylko takie pytanie bo skopalem troszke Mora Sul i nie moge juz wejsc do Gonzalesa... mam 70 reputacji czy jak wyzwole to miasto to bede mogl potem wejsc do Istaru czu juz klamka zapadla...?
 

Domin

Member
Dołączył
15.12.2006
Posty
124
zabijesz wiekszosc okrów-reszta ucieka a ty dostajesz exp za kazdego który wyszedl za brame,nie psuje watka glównego,dostajesz 100% repu w miescie które odbiles(zostaja buntownicy w Myrtanie/koczownicy na Varancie)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom