Reputacja I Wyzwalanie Miast

Status
Zamknięty.

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
No będę pierwszy, który prosi o pomoc. :p Dostałem dzisiaj EK Gothica 3 i mam pewien problem. Czy miasta mogę wyzwalać spod okupacji orków dopiero po zdobyciu co najmniej 75% reputacji w danym mieście. Bo słyszałem, że tak bezpieczniej i że jak ktoś wyzwoli wcześniej (z mniejszą ilością reputacji) to po jakimś czasie orkowie w innych miastach atakują bez ostrzeżenia itp.

Proszę o pomoc innego szczęśliwego posiadacza Gothica 3 który zna się już co nie co. :p

Pozdrawiam.
 

Xombium

Member
Dołączył
9.8.2005
Posty
72
No nie wiem sam, u mnie sie tylko dalo wyzwolic miasto jak masz 75% i chyba tylko tak jest :/
 

Merdion

Member
Dołączył
6.11.2006
Posty
61
no to mój pierwszy post :)

Miasta mozna wyzwalać niezależnie ile masz reputacji itp np ja wyzwoliłem juz prawie wszystkie miasta w Mytranie prócz Faring i Geldern i w kazdym wyzwolonym miałem mnie niz 30 reputacji i sie dało dodatkowo jesli masz silna postac to możesz samemu wyzwalac miasta bez pomocy buntowników np zabijając jednego z orków tylko później rzuca sie na ciebie całe miasto :p
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Merdion tylko, że potem będziesz miał problemy w tych kolejnych miastach, bo orki mogą się na ciebie rzucić bez pytania i nic już nie zrobisz w takim mieście. Wiec nie polecam odbijać miasta przed zdobyciem 75% reputacji i bez pogadania z orkiem, który rządzi danym miastem.

Pozdrawiam.
 

Merdion

Member
Dołączył
6.11.2006
Posty
61
heh co ty opowiadasz w żadnym miescie nie zucił sie na mnie jeszcze ork za to że podbiłem inne miasto mając reputacje poniżej 75% chyba że ja go zaatakowałem wiec nie gadaj mi tu głupot bo juz odbiłem prawie wszystkie miasta prócz Faring to wiem a z przywódcami nie trzeba gadac chyba że jak maja cos cennego to jak sie go zabije to sie ma i w kolejnych miastach nie mam zadnych problemów żeby wypełnić jakiekolwiek misje
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Ja tego nie sprawdzałem sam. Wiem o tym z forum Gothic Site, gdzie kilka osób opisało ten problem. Podobno jak odbili kilka miast bez 75% reputacji to w kolejnych od razu byli atakowani. Ja tylko przytaczam posta. Osobiście wole nabić te 75% większe korzyści i doświadczenia.

Pozdro.
 

Conan

New Member
Dołączył
25.6.2005
Posty
24
odnosnie tego odbijania miast to sprawa jest ciekawa... po odbiciu dwoch miast cape dun i jeszce jakiegos w jednym mialem pow 75% w drugim mniej. gdy trafilem do innego mista orkow to jeden powiedzial ze "ktos zabija naszych lubi. Wiesz cos o tym?" bezi powiedzial krotko "nie" a ork odprychnal "mamy cie na oku" od tego czasu nic takiego mi sie nie zdazryo chociaz zaalze orkom za skore.
Pozdrawiam
 

JotEmI

New Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
3
Hmm, ja wyzwoliłem 5 miast: Ardeę, Cape Dunn, Monterę, Silden i Geldern. Po wyzwoleniu Silden, gdy poszedłem do tego szamana z Geldern co siedzi w zamku to powiedział, że nie może ryzykować i rzucił się na mnie, a wraz z nim reszta orków. Nie przjąłem się tym zbytnio by wszystkie questy w Geldern już miałem zrobione. Problem zaczął się gdy poszedłem do Trelis. Orki gdy tylko mnie zobaczyły odrazu zaczęły mnie atakować. I tak było wszędzie, jak tylko mnie jakiś ork zobaczył zaraz atakował. Musiałem załadować wcześniejszy save, z przed podbicia Sildern i Geldern. Tak więc radzę poczekać z podbijaniem miast przynajmniej do czasu, aż wypełnicie w nich wszytskie questy i nie zwiedzicie Varantu.
 

radek_rut

New Member
Dołączył
17.12.2006
Posty
29
No właśnie,za mną też żaden dowódca nie chce gadać <_< mam problem bo nie chce mi sie grać od nowa bo postać mam na 45 poziomie a teraz jest do dupy z fabułą <_< ma ktoś jakieś rady??może jakieś savy postaci o mniej więcej tym samym o poziomie a bez tego problemu??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom