Renoma, Zaufanie.

Status
Zamknięty.

TagToJa

New Member
Dołączył
17.10.2013
Posty
2
Witam.
Mam problem. Niechcący w Okarze kliknąłem opcje kradzież kieszonkowa na kowalu a on niestety skapnął się że chcę go okraść. Teraz każdy ma nazwę na brązowo pomimo renomy w Okarze na 100 ;( W Monterze też tak niechcący zrobiłem... Powinno być że po kliknięci tej opcji było jeszcze pytanie "Czy na pewno chcesz to zrobić" bo później przez głupie gapiostwo są problemy. :D
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
??? NIe wiem gdzie tu problem.
Masz dwa wyj??cia wczytaÄ? siÄ? lub u??yÄ? kod??w.
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
TagToJa napisał:
Witam.
Mam problem. Niechc????cy w Okarze klikn??????em opcje kradzie?? kieszonkowa na kowalu a on niestety skapn?????? si???? ??e chc???? go okra??????. Teraz ka??dy ma nazw???? na br????zowo pomimo renomy w Okarze na 100 ;( W Monterze te?? tak niechc????cy zrobi??em... Powinno by???? ??e po klikni????ci tej opcji by??o jeszcze pytanie "Czy na pewno chcesz to zrobi????" bo p????niej przez g??upie gapiostwo s???? problemy. :D
No mo??e jeszcze podczas warzenia w??dy powinno by???? ostrze??enie "Produkujesz alkohol wysokoprocentowy, przeznaczony wy??????cznie dla os??b powy??ej 18 roku ??ycia. Sprzeda?? nieletnim prowadzi do konsekwencji karnych. Czy mimo to chcesz stworzy???? to?". Ka??da akcja ma reakcje. Na nast????pny raz jak musisz to okradnij max 2,3 osoby, a potem nawy??ej grinduj, zwiedzaj krain????, sprzedawaj potiony. O wiele korzystniejsze sposoby na zarobek. A obecnie tak jak wy??ej, albo character helper albo wczytanie poprzedniego sejwa.
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Jest jeszcze zaklÄ?cie, kt??re mo??e pom??c. RzuÄ? na kowala Czar NiepamiÄ?Ä?, powinien zapomnieÄ? o wszystkim. Nie mogÄ? sobie tylko przypomnieÄ?, czy znajdziesz ten czar w G3, rzadko pos??ugiwa??em siÄ? magiÄ?.

Powinno byÄ? ??e po klikniÄ?ci tej opcji by??o jeszcze pytanie "Czy na
pewno chcesz to zrobiÄ?" bo p????niej przez g??upie gapiostwo sÄ? problemy. :D
To by??oby trochÄ? g??upie. To gra nie windows ;)
Po prostu, je??li chcesz bawiÄ? siÄ? w z??odzieja a zale??y Ci na reputacji, to zapisuj grÄ? przed kradzie??Ä?. Jak siÄ? nie powiedzie, wczytujesz grÄ? i nie ma problemu.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Rzuc na niego czar zapomnienie i juz. Zapomni o wszystkim. Nie wiem jak po patchu, czy nie musi on lezec na ziemi czy mozesz jak pracuje.
 

TagToJa

New Member
Dołączył
17.10.2013
Posty
2
Czar zapomnienie nic nie dał. Save nie mam bo już nadpisałem go klika razy... użyję kodu tak chyba będzie najlepiej. :) Dzięki za odpowiedzi :D Btw. Nie bawiłem się w złodzieja, niechcący to kliknąłem :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom