Reklamy

Status
Zamknięty.

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Dziś se kupiłem gazete cd-action i mnie zgasiło kiedy to zobaczyłem była rekalma Gothica 2 Nocy kruka a data premiery to 5 sierpnia! Najpierw se myśle że przełożyli date na lepsze alt to nie możliwe! Pewnie została gazeta wydana jeszcze w starej premierze! Ale jak już podają do gazet to powinni sie tego trzymać no nie?!
 

daru1026

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
499
No jeśli chodzi o prasę napewno powinni się trzymać terminów...
Pewnie tą reklamę mięli już zaprojektowaną wcześniej... i nie zdążyli zminić... :D
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
w Polsce tak jest z wieloma rzeczami, że najpierw dają terminy, a potem je przesuwają. jedyne co jest za pierwszym terminem to filmy w kinach... choc i tak spóźnione w stosunku do zachodu... dlatego nie przejmowałbym sie tym co jest w reklamach tylko cierpliwie czekał aż znajdę na półce w sklepie...
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
sierpniowy numer składa się mniej więcej w połowie lipca. nie mieli czasu zmienić zapewne, albo nawet o tym nie wiedzieli.
 

daru1026

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
499
Nie mogli nie wiedzieć... przecież to jest bardzo powszechna i duża gazeta... najwieksza o grach w Polsce... poprostu mięli już zrobiony magazyn i nie mogli zmienić... pewnie w numerze wrzesniowym dadzą poprawkę... :D
 

daru1026

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
499
No ogólnie rzecz biorąc to tak... ale ze względu na ich reputację powinni dać poprawkę... :D
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
i jak to sobie wyobrażasz? będzie tekst typu "przepraszamy, że źle podaliśmy datę premiery NK w Polsce w poprzednim numerze"? pewnie nic nie powiedzą, bo jak wiadomo REDAKCJA NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA TREŚĆ REKLAM
 

daru1026

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
499
No może masz rację... ale na tym błędzie mogą sporo stracić... ale to już ich sprawa...

Mi nie chodziło p tego typu poprawkę... chodziło im o coś takiego :
poprostu jeszcze raz zamieszczą tą reklame... ale teraz jak już bedzię po premierze... bedzie to zbędne
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
he

No trudno wiemy na 100 % że wyjdzie 25 sierpnia albo i później na wcześniejszą date nei ma co liczyć :]
 

andre

Member
Dołączył
27.8.2004
Posty
279
tak

tak naprwde to noc wyjdzie w pazdzierniku a tym co napisali ze 5 sierpnia to cos sie w głowie po przewracało
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom