Regulamin

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Otóż, ostatnio się namnożyło topiców w stylu "Moje Forum: Rejestrujcie się!", czy "Moja strona o XX". Zatem, by uniknąć nieporozumień:

1. Zanim zareklamujesz swą stronkę, popracuj nad nią. Daj stuffu na nią, trochę tekstu, popracuj nad jakością. Pomyśl także, czy jest ona dostatecznie dobra, by userzy zechcieli ją przeglądać dłużej niż minutę.

2. Masz czas, prawda? Wykorzystaj go na wygląd strony, nie zaś wyścig "kto pierwszy da w obieg stronę o X". Spokojnie, jutro też możemy tam zajrzeć, to nie jest nasz ostatni dzień...

3. Czy ten temat, o którym zrobiłeś stronę, jest wyczerpany? A może da się napisać coś jeszcze...? Zapamiętaj także, że dobrze jest, gdy temat jest na tyle ścisły, że nie robi się "Strona Tematów Ogólnych", a na tyle popularny, że nie zainteresują się nim jedynie fani puszczania od tyłu Elvisa...

4. Może zaś masz jakąś stronę do zaproponowania, coś, co BARDZO ci się spodobało, ale nie jest popularne w Polsce np. ze względu na hebrajski język w menu głównym? Zatem zamiast robić kolejny temat, poszukaj miejsca, gdzie możesz dać małego posta... w końcu i tak zostanie zobaczony.

Mam nadzieję, że owe rady wam się przydadzą. I jeszcze jedno- wszelkie tematy które się do tego NIE STOSUJĄ zostaną skasowane.
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
5. Nazwy tematów reklamujących forum bądż strone mają mieć odpowiedni wygląd:
Nazwa Tematu: Gothic Up (nazwa tego forum lub strony)
Opis Tematu: www.gothic.g4ce.pl (Adres forum lub strony)
Tematy typu: Nowe Foro, Nowe forum o Gothicu, Rejestruj Sie. I tym podobne będą usuwane. Przecież w tym można sie pogubić co 2 temat taki sam.

6. Reklamy Forum, które będą miały mniej niż 30 zarejestrowanych użytkowników, także zostaną usunięte.

Na razie tyle tzreba było jakieś w końcu dać ograniczenie.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
7. Nie traktuj tego forum jako darmowej reklamy. Wielu z was wchodzi tylko by pokazać nam swój projekt. Tak, więc przed zareklamowaniem serwisu user musi posiadać 100 postów na forum g.up.

8. Nie reklamujemy stron o tematyce gier z serii Gothic.

9. Każde złamanie regulaminu będzie karane ostrzeżeniem [dop. by G_F]

Punkt 8 wchodzi w życie w dniu 30.11.2005
 
Do góry Bottom