Regulamin Działu

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Regulamin działu "Hobby"

1. Dział ten służy do wymiany doświadczeń na tematy związane z waszym hobby. Staraj się unikać powtarzania tematów chyba, że było on dawno i został zamknięty w przeciwnym razie dostaniesz ostrzeżenie.
2. Zakładając nowy temat staraj się napisać go tak, aby potencjalny czytający zrozumiał o co w nim chodzi.
3. Nie zakłądaj tematów typu "Zgadnijcie co dziś miałem na obiad" albo " Dziś spać mi się chce a wam?", gdyż są one uznawane za SPAM, a spam jest karany.
4. Odpowiadając na jakiś temat postaraj się rozwinąc swoją myśl i przedstaw jakieś argumenty pokaż, że uczą Cię czegoś w szkole i, że potrafisz złożyc poprawne zdanie.
5. W tematach nie piszemy postów typu " Zgadzam się z tobą", " Masz racje", "Też tak uważam" takie posty niewnoszą nic do temat.
6. Proszę o pisanie postów którę są dłuższe niż 2 linijki. Pokaż, że umiesz pisac poprawnie po polsku i, że umiesz pisac sensownie.
7. Jeżeli masz problem z Gothiciem , czy też masz jakiś fajny link do ciekawej stronki to pisz o tym w odpowiednim dziale nie tutaj.
8. Każdy ma prawo do własnej opini ale staraj się nie obrażać przy tym innych. Każdy ma inne poglądy ale możemy je wyrazić w sposób kulturalny dlatego szanuj siebie i innych.
9. Nieprzestrzeganie regulamin bedzie karane ostrzeżeniem.
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Patch 1.0 do 'Regulamin Działu Hobby' by Arcane:

@1: ...temat zaś zostanie usunięty, w najlepszy wypadku: zamknięty.
@5: ...oraz są dość surowo (bynajmniej przeze mnie) karane.
@6: ...można darować sobie 2 linijki pod warunkiem, że post będzie naprawdę zwięzły i treściwy (nie ilość, ale jakość).
@8: Jeżeli już musisz koniecznie zbluzgać zrób to na Pm. Tak samo jak kłótnie itp.
@9: ...a czasem nie tylko ostrzeżeniem...
10: Jeżeli już ktoś coś napisał w danym temacie, nie powielaj tego, bynajmniej dla własnego dobra.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom