Radek X800 Gto (sapphire)

Status
Zamknięty.

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
Mam kolejny dylemat
tongue.gif
Kupuje za niedługo nowego kompa... Pozbierałem wszystkie części (tzn wiem które chce kupić i które są dobre
tongue.gif
) ale utkwiłem przy graficzce
blink.gif
Myśle nad kupnem X800 GTO Sapphire'a. Chciałem spytać jeśli ktoś ma te karte to jak wam giery chodzą na niej? A konkretnie to chciałem wiedzieć jak na nim Battlefield 2 chodzi
tongue.gif
Od razu zaznaczam że jest to karta na złączu AGP x8 (dlaczego kupuje grafe pod AGP to już inna sprawa, za długo by tłumaczyć
tongue.gif
) i chyba z oznaczeniem FireBlade. Jeśli chcecie znać szczegółowe parametry to zapraszam na www.pclab.pl- tam znalazłem recke karty
wink.gif


PS: Jeśli chcecie polecić jakąś karte to od razu mówie ze GeForce'a nie chce

Pozdro
cool.gif
 
Dołączył
22.9.2005
Posty
387
Ja odobiście tej karty nie mam ale mój kolega ma i powiem ci Guciu, że ta karta kosi jak brzytwa. O Battlefield 2 nie martw się na tym sprzęcie będzie chulać(nie wiem czy chulać przez "ch" czy "h". Jak coś to poprawcie mnie) większość gierek. Na przykład N4S:MW działa mu tak, że idzie się popłakac z radości. Ja ci tą karte polecam(tak jak i mojemu koledze poleciłem) i wiedz, żę nie powinnieneś być zawiedziony(mój kolega nie jest). Pozdro !!
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
Dobra sytuacja co nieco się zmieniła
biggrin.gif
Zamierzam kupić GT, z recenzji pclaba wynika, że jest prawie identyczna tylko tańsza o 90 zł (w porównaniu z FPS'ami) Thx Lord za porade
wink.gif
Naprawde teraz problem jest z tymi kartami, nie można kupić tanio i dobrze (chyba nie kupie karty za 2000 zł
tongue.gif
) Ale wreszcie trafiłem z tym GT
wink.gif
Thx za pomoc!


Pozdro
cool.gif
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Człowieku kupuj tą karte!!! Jest to naprawde super sprzęt za dosyć małe pieniądze w porównaniu cena/jakość, masz naprawde super szczęście że dostaniesz coś takiego w łapy, osobiście ja o takiej karcie mogę sobie pomażyć, właśnie kupiłem Radka 9600 Pro 256 MB firmy ASUS i może G3 pójdzie na średnich detalach ;] za to ty nie musisz sie już przejmować o G3 bo na 100% pójdzie ci na full...
 
Dołączył
22.9.2005
Posty
387
To co napisze to offtopic i za to przepraszam ale musze. Prosze NIE MÓWCIE DO MNIE LORDZIE Jak cos to poprostu Bethrezen. Jeszcze raz sorka ale to mi lezy na sercu od dluższego czasu. NAprawde tego nie lubie.


PS. JAk coś to można kopiować mój nick
Pss. Jak ktoś pisła do mnie Lord to nic nie szkodzi, mi chodzi o to żeby na przyszłość mowić Bethrezen
 

chery

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
693
Ja tam polecam tego X800 GTO. Wydaje mi się on lepszy od jego odpowiednika z napisem GT (oczywiście mogę się mylić
biggrin.gif
). Guciu
tongue.gif
na tej karcie pójdzie ci wszystko i to większość na maxa detalach i takich tam bajerach. G3 sądze że ci wejdzie
biggrin.gif
biggrin.gif
No dobra i wejdzie na max. detalach tal myślę. Nic tylko pozazdrościć
sad.gif

P.S
Sorki Bethrezen za to że nazywałem cię lordem (zdarzyło mi się parę razy
biggrin.gif
) lecz trudno pisać Bethrezen
biggrin.gif
 

DukE

New Member
Dołączył
10.12.2005
Posty
24
Właśnie też zastanawiałem się nad kupnem nowej karty
tongue.gif

Jak myślicie którą wybrać tą czy GF 6800 GT 256 Mb.
Ceny są podobne, a nie wiem która wydajniejsza
Plx odpowiedzcie
smile.gif
 

DukE

New Member
Dołączył
10.12.2005
Posty
24
Upps ... pomyliłem się miałem napisac 6600 GT Czekam na wasze opinie
wink.gif


Sorry za pomyłke i za 2 posty naraz
sad.gif
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Ja bym ci Duke radził Radeona, a to dlatego że mam kumpla który ma te kartę i chodzi na niej w tej chwili dosłownie wszystko co jest możliwe, a podobno mają chodzić na niej gry wydawane jeszcze przez jakiś czas. Co Do GForce to ja jestem uprzedzony więc nic dobrego o tych kartach ode mnie nie usłyszysz. A co do twoich dwóch postów, następnym razem użyj ocji edytuj w górnym prawym rogu posta.

Z wyrazami szacunku. Godfather
 

tom

New Member
Dołączył
25.12.2005
Posty
12
Nierozumiem twojej niechęci do GeForce'ów. Dla mnie niema większej różnicy czy Radeon czy GeForce będzie w kompie. Ważne żby był jak najbardziej wydajny za niską cenę.
Mam jedno krótkiem pytanie, które mnie dręczy czy radeon X800GTO obsługuje Pixel shader 3.0? Czy tylko 2.0b. Bo to jest zawsze jakiś szczegół.
 

chery

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
693
Obsługuje 3.0 tom w końcu to nowa karta. A co do pytania o tego GF 6600 GT to ci odpowiem. Więc tak ten radek jest lepszy ale droższy. Ja mam GF 6600 GT i taki Far Cry na max. ustawieniach ładnie chodzi. Poza tym mam 1GB RAM i AMD 64 3000+. Zależy od stanu twojego portfela. Lecz lepszy z pewnością jest ten radek X800 GTO.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom