Różowe Lata 70Te

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Witajcie,

Nie wiem, czy ktoś z was ogląda/oglądał serial Różowe Lata 70te.
Kiedyś za dzieciaka oglądałem ten serial w TV i zawsze pozytywnie mnie rozbrajał. ostatnio leci on na HBO Comedy i jestem na 7 sezonie.
Generalnie poznajemy losy paczki przyjaciół: Fez, Hyde, Dona, Eric, Kelso i Jackie - historia jest pełna humoru, każdy kolejny odcinek jest zwariowany, genialna gra aktorska i dużo, dużo frajdy. Ciężko mi jest się śmiać na filmach, ale przy tym serialu bawię zawsze się wyśmienicie. Moim ulubieńcem jest Kelso - typowy przygłup, który swoją głupotą rozbraja. Zaraz zanim plasuje się Fez - zagraniczniak, erotoman :).

Ktoś ogląda? Wrażenia?

POLECAM :)
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
ja ogladam, a raczej jush obejrzalem yba wszystkie sezony, aczkolwiek jak leci w tv, to wpatruje sie wryty w manipulujaca skrzynie z niewymuszonym usmiechem na mordzie
jeden z lepszych serialow komediowych jakich moglem dotychczas doswiadczyc
zgodze sie z tym, ze Kelso z ekipy najlepszy :D jego glupota wrecz niszczy,
ale gestykulacja, mimika i humor Erica jako calosc, ogladajac w niemieckim dubbingu, stoi niedaleko za nim, jesli biega o to co wywoluje u mnie smiech
 

HousE

Obywatel
Dołączył
16.8.2009
Posty
374
Oglądam obecnie sezon 7 i jednak starsze sezony były lepsze ;p. Serial i tak wymiata ze sceny wszytkie przereklamowane sitcomy. Fez i jego ''son-of-a-bitch" wymiataja wszystko ;d. Jak skończe to podsumuje w innym poscie.
 
Do góry Bottom