Różne

cesc

Member
Dołączył
22.12.2006
Posty
178
Więc tak postanowiłem coś porobić w Shopie i nawet fajnie. Wcześniej miałem styczność z grafiką, ale inne programy. Od wczoraj w PS'e

Prosił bym o:
- Surowe oceny.
- Wytknięcie wszystkich błędów.
- MAXYMALNA KRYTYKA!!


Dlaczego ? Bo chcę się nauczyć robić, a nie zaciąć się i nic nie ulepszać.

Ponad to mam pytanie. Jak robić brushe ?

Więc zamieszczam kilka userbarów:



admin.png


cesc.png


chelsea.png


warcraftan.png


prisonbreak.png


fable.png


codplayer%20kopia.png
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Co do twojego pytania.. Google służą pomocą ;]. Jednak na twoim miejscu korzystał bym z tych gotowych a nie robić własne =].
Teraz ocenki:

1. ładnie, przyznam Ci, jednak jest coś co mi się nie podoba. Elipsę dałeś w złym miejscu (od góry) a powinna być na środku ;]. I ten napis.. Taki trochę mało widoczny.
2. Taki prosty i dobry :). Nie mam uwag.
3. Mogłeś dać mały herb ^^. Ale tak to spox.
4. Nie widać co jest na obrazku.. Reszta ok.
5. Tło mi się nie podoba..
6. Dałeś tą elipse i zepsułeś cały render ^^. Choć do CoD by pasował kolor zielony xD.

Nie dałeś tych takich kresek po skosie, co by nieco urozmaiciło twoją pracę =] (takie jak ja mam na userbarze).
Pozdrawiam.
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
"Nie dałeś tych takich kresek po skosie, co by nieco urozmaiciło twoją pracę =] (takie jak ja mam na userbarze)"

Pattern, to się nazywa.

I jak dla mnie to skopało by całą sprawę.


Szczerze mowiąc to wszystkie twoje usebary są takie same. Ogólnie nie są złe, ale ta elpisa jak dla mnie nie pasuje do żadnego ;)
Moglbyś dać efekt błyszczenia czy coś takiego.

Kombinuj dalej.

Te ktore mam w sygnie są mojej roboty, szczerze mowiac to nie napracowałem się przy nich ale mi się podobają, każdy ma swoje gusta :) Robione w programie Gimp

Tyle z mojej strony.
Elo.
 

cesc

Member
Dołączył
22.12.2006
Posty
178
Pierwsza Sygnaturka w Adobe Photo Shop CS 2 (wszystko sam prócz Xardasa)

pierwszasygnturask2.png



Poprawiny userbar:

fablefanoj7.png
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Hmm, sygna taka średnia. Nie miałeś widać za bardzo pomysłu na sygne.
Po lewej Xardas, po prawej pustka, to że masz ciekawe tło nie znaczy wcale że nie może na nim znajdować się render czy choćby napis.

Co do samego napisu, to blee, takie to sobie na UBka dodawaj, nie na sygne, ledwo widoczny jest.

Sam render poprawnie wycięty (jeśli Ty to robiłeś), lekko przeźroczysty, nie najgorsze, ale mało kreatywne.

Ogólnie na pierwszy rzut oka sygna nie jest zła, ale po chwili przemyślenia nie jest niczym specjalnym, choć jak na pierwsze dni zabawy z PSem, to naprawdę jestem pod wrażeniem.


UBek, sam nie wiem, też nic specjalnego na nim nie ma. Render i ciemno kremowe tło. Elipsa i paskudny pattern, efekt moim zdaniem gorszy od tych w 1 poście.

Cóż jak na pierwsze dni to całkiem fajnie Ci wychodzi, ale poćwicz jeszcze to będziesz niezłym grafikiem ;]
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
No o surowa krytyke trudno bo userbary wygladaja naprawde dobrze. Ale skoro sam tego chcesz moglbys skupic sie na detalach a takto naprawde dobra robota.
 

cesc

Member
Dołączył
22.12.2006
Posty
178
Do góry Bottom