Różne zawody

Jaki zawód w Gothic 1 lubicie najbardziej?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Sekciarz

New Member
Dołączył
10.1.2005
Posty
24
Uwarzam że najlepszym zawodem jest myślistwo ponieważ zawsze znajdziesz coś do upolowania i jeszcze można sporo na nim zarobić.No i zawsze masz na co wydawać EXP.A przecież zdolnosci nabyte napolowaniu przydaja się także w walce i okradadaniu np.skradanie,strzelanie z łuk lub oczywiście z kuszy.Pewnie sa jeszcze inne pozytywy.

[ : Nie Sty 16, 2005 9:41 am ]
Najllepszym zawodem moim zdaniem jest myślistwo.Dlatego,że zawsze znajdziesz jakąś zwirzyne do zabicia.Noi można sporo zarobic a pozatym zawsze masz naco wydawać EXP.Moim zdaniem umiejętności nabyte na polowanie przydają się też w walce i okradaniu mieszkań np.skradanie,strzelanie z łuku oraz oczywiście z kuszy.Są jeszcze inne pozytywy ale niechce mi się ich już wymieniać.
 

Dzbanek

New Member
Dołączył
21.1.2005
Posty
7
Ja też uwarzam ze Myślictwo jest najlepsze
biggrin.gif
dostajemy EXP za zabite potwory i jeśli umiemy oprawiać :shock: zwierzynę to z zabitych besti możemy zdiąć skury futra itp.A potem sprzedać.Super wartościowy jest rug Cieniostwora wart jest 500!!! :!: :x
 

Szczawik

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
56
Ja najbardziej lubie grać Najemnikiem z tą Magiczną Zbroją i Urizielem.
Dlaczego Najemnikiem?
Ponieważ:

:arrow: kręci się w spoko towarzystwie
:arrow: ma fajną siedzibe
:arrow: no oczywiście ta swoboda działania

[ : Nie Sty 23, 2005 7:03 am ]
Ja najbardziej lubie grać Najemnikiem z tą Magiczną Zbroją i Urizielem.
Dlaczego Najemnikiem?
Ponieważ:
:arrow: kręci się w spoko towarzystwie
:arrow: ma fajną siedzibe
:arrow: no oczywiście ta swoboda działania
 

radzio

Member
Dołączył
23.11.2004
Posty
43
Ja tam uważam że najlepiej być nekromantą. Żadnego słuchania i służenia ważniejszym- np. magnatom jako Cień. Czary są lepsze od wszelkiej broni- ale niezbyt postarano się o to w g1 ale wolę czary jednak. A nekromanci są bardzo potężni, co mi się podoba. Nie jest to tylko nudna nawalanka jak myśliwy- chodzisz i zabijaz wirzęta- tak można w nieskończoność robić i poza tym nic więcej. A najemnik naprzykład też robi te same rzeczy naokrągło. Siedzi, bije się, chroni magów i rudy, jara skręty. Nekromanci zajmują się czymś innym co pewien czas. Mają pewne cele i to bardziej ambitne niż jakiś kopacz itp. Są tak potężni, że generalnie każdy się ich boi. I są jednymi z najmądrzejszch osób w świecie. Niby siedzą tylko w książkach ale z nich dowiadują się różnych rzeczy, których nawet najmądrzejsi magowie nie wiedzą. I potem realizują swój cel. I następny mają jeszcze trudniej do osiągnięcia- za każdym razem są jakieś tajemnicze rzczy. Magowie to samo co nekromanci, tyle że w gorszej wersji. I nie jest zwykła codzienność jak inne zawody. Każdy kolejny dzień- nowe rzeczy i zagadki.
 

OnUa

New Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
12
Hmm, wg mnie najlepszym rozwiązaniem jest mag. Szczególnie mag wody. Wystarczy tylko czekać aż uzbiera się wystarczająco dużo rudy aby wysadzić kopiec i przy tym bariere (szkoda tylko ze to nie dziala ;p). W dodatku ochrona 24g 7 dni w tygodniu. Za to nie chciałbym być magiem ognia po tym jak zobaczylem co ich spotkalo przez Gomeza. A co do moich poprzedników, to myślictwo mnie nie rajcuje. To tyle, cya

Aha, jeszcze coś. Zapomnieliście o posłańcu magów (hi Mordrag ;]). Ci to mają fuche :> Wprawdzie jest niebezpiecznie, ale magowie nie chcą tracić swoich posłańców, nie ? Ja mimo wszystko zostaje przy magu wody
smile.gif
 

Junior

New Member
Dołączył
21.1.2005
Posty
10
Hm... Za każdym razem kiedy instaluje Gothica mam inne ambicje co do rozwinięcia swojej postaci =) Tym razem jest to "Świr z Sekty" Ale traktuje sie już jak guru =]. Fajnie być guru , mieszkasz w klimacie w miare umiarkowanym (Nie za zimno nie za ciepło) Masz chate z liści gdzieś na drzewie. Władasz magią śniącego (Można wręcz powiedzieć że guru to mag natury =D [Taki naciągnięty Drooid =]) Ma sie fajne oryginalne wdzianko , pomalowane w fajne znaczki ładnie zdobione =D i masz do dyscpozycji całą straż świątynną! =D

(Co prawda miałem zamiar grać teraz rasowym myśliwym patrząc na fabułe lekkim okiem , tzn nie że będe wykonywać zadania poszczególne tylko spędze czas chodzeniu po lasach i polach pykając z łuku siakieś potworki obdzierając je ze szczĘk i skóry =} Takie życie też jest wporzo więc myśle że spokojnie mógłbym również zaznaczyć myślistwo)

*pff Sie rospisałem =D hehe
 
Dołączył
8.1.2005
Posty
72
Ja najbardziej lubie najemników bo:
:arrow: Mają fajne zbroje
:arrow: Trzymają sie razem
:arrow: Mają fajnego szefa
:arrow: Są zaradni i silni(dwóch najemników potrafi odbić kopalnie pelną strażników
biggrin.gif
)
I za to wszystko lubię najemników
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom