Różne zawody

Jaki zawód w Gothic 1 lubicie najbardziej?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Lord Hagen Paladyn

New Member
Dołączył
3.1.2005
Posty
10
No cóż może uznacie to za dziwne ale dlamnie najlepszy zawód to Kret bo nawet jak wykopie się cała rudę którą kazano nam wykopać to można jeszcze chwilke pokopać i w ten sposób wydobiemy trochę rudy dla siebie.
 
Dołączył
24.12.2004
Posty
70
hihi

ja tam wole szkodnika robisz co ci sie zywnie podoba!! haha i jest przy tym kupe zabawy... sprzedajesz zielsko najemnikom bo kupiles od jakiegos swira z sekty i robisz na tym biznes..
 

Mad Skillz

New Member
Dołączył
17.11.2004
Posty
14
zawody

Najlepszy z wymienionych to szkodnik. Robisz co chcesz! Ale ja zawsze chciałem być magnatem...
 

Jesol

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
79
Dla mnie najlepszy jest myśliwy, ponieważ zarabiamy duzo kasy i doświadczenia, np. idziemy na plaże gdzie jest wiele jaszczurów i dostajemy duuużo doś.
smile.gif
 

ED

Member
Dołączył
23.11.2004
Posty
43
Ja wolę być najemnikiem, bo lubię bić każdego (prawie) i wykonywać zadania związane z biciem hehehe
biggrin.gif
biggrin.gif


Jeśli nadal bedom se odpowiedzi na półtorej linijki ostrzeżenia polecą. Od teraz wypowiedzi mają mieć minimalnie 4 linijki =] - Gothi
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Najfaniej jest byc magnetem, laski, ochrona i wogóle wszyscy Cie słuchają, a z opcji ankiety to Guru, ale tylko ten najwyższy, bo masz wypas chate, laski narkotyki za free, ochrone, tylko w zamian za to, ze wciskasz tej całej bandzie bajeczki o śniacym :twisted:
Poza tym jeszcze Najemnik, fajny pancerzyk, fajni kuple, looz i masa alkoholu 8)
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
odpowiedz do tematu

Dlamnie najbardziej odpowiada najemnik dużo za to masz kasy ciągle kogoś tłuczesz zabierasz rude napadasz rózne zlecenia za rude dużo expa i oczywiśćie bardzo dobra broń
biggrin.gif
 

rex

Member
Dołączył
22.12.2004
Posty
170
mag

Ja lubie magów bo mogą atakować z odległośći i pozatym niemuszą się dużo uczyć tylko many i kręgu.
laugh.gif
tongue.gif
tongue.gif
tongue.gif
 

~Lee~

New Member
Dołączył
7.1.2005
Posty
13
JA Lubie maga jest super jedyna postaci która może używaci zwoje z czrzami ma wiele zalet i wogule jest spoko.

[ : Pią Sty 07, 2005 11:00 pm ]
JA lubie maga jest super jedyna postaci która może używaci zwoje z czrzami ma wiele zalet i wogule jest spoko.
 

_aReS_

New Member
Dołączył
8.1.2005
Posty
7
Najlepszym zawodem dla mnie jest Najemnik. Jeżeli ktos ma problem wykonujesz dla niego zlecenie za "drobną opłatą". Rozwiązujesz problem i po sprawie. Później przepijasz to co zarobiłeś
biggrin.gif
. I tak w nieskączoność 8)
 

~DaNkAn~

Member
Dołączył
8.1.2005
Posty
132
Mimo wszystko najlepszy jest Mag. Każdy się boji Maga ( no może nie każdy, ale większość napewno) Jak byłem magiem to w 3 rozdziale pozabijałem strążników Gomeza przy obu bramach no i paru w obobzie. Mag IS THE BEAST. Jak ci ktoś wejdzie w paradę to walniesz mu z jakiegoś dobrego czara i po sprawie
biggrin.gif
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Najemnicy rządzą :!: Spoko ziomy. Zawsze mają ochote komuś wlać. Robią rozpierduchy. A tak poza tym to maja fajny pancerz, broń (toporki, miecze dwureczne), posiadaja duże umiejetności.
 

Bonifacy

Member
Dołączył
31.10.2004
Posty
379
Ja preferuje magów. Atakuja na odległosc, maja wypas czary, i wogle sa spox. Gre przeszedłem 2 razy. Jako straznik swiatynny i mag. Zdecydowanie lepiej grało mi sie magiem. Cóz... pozostaje tylko zagrac najemnikiem skoro tyle osob tutaj ich zachwala.
 
Dołączył
31.12.2004
Posty
127
Moim zdaniem najlepiej być Guru. Stoich cały dzień, jarasz skręty i gadasz do bandy kretynów !!!! I jeszcze im za to płacą
biggrin.gif
biggrin.gif
Fajnie ejst równeirz być magnatem, możesz od czasu do czasu przelecieć jakąś laseczke, wyjarać skręta i cały dzień nic nie robić :!: :!: To jest życie , ale na dłuższą mete może robić się odrobine NUDNIE, bo jak długo można jarać i zabawiać się z laseczkami ??DŁUGO :twisted: :twisted: :!: :!:
 

Bionizy PL

New Member
Dołączył
10.1.2005
Posty
9
[ : Pon Sty 10, 2005 6:17 pm ]
Najlepiej jest być myśliwym bo dostajesz dużo rudy za:Skóry,kły,rogi,zęby,pazury itp. A pozatym myślictwo to też jakaś przygoda dostajemy doswiadczenie za zabijanie potworów i innych stworzeń.Awięc z myślictwa można całkiem wyżyć. 8) :arrow: :idea:
 
Dołączył
7.1.2005
Posty
77
Ja chciałbym być:
:arrow: szkodnikiem-nic nie robi, od czasu do czasu jara blanty
:arrow: najemnikiem-nic nie robi, od czasu do czasu zleje jakiegoś szkodnika i jara blanty
:arrow: nowicjuszem-nic nie robi, od czsu do czasu się pomodli no i... jara blanty
 

Prusheen

Member
Dołączył
7.1.2005
Posty
51
Moim zdaniem najlepsze jest myślistwo choćby dlatego że możena sporo zarobić
biggrin.gif
a pozatym lubię przeczadzać się po lesie polując na cieniostwora.

Qr... ekhm... Czy zawsze musze pisać, że wiadomości mają być dłuższe... [szloch]. Standardowa procedura: 4 linijki albo ostrzeżenie - Gothi
 

Geodale

New Member
Dołączył
27.12.2004
Posty
20
Hmmm... Zagłosowałem na myśliwswo, ale stawiam na kowalstwo, tylko że nie było tego na liście. Cóż, troche kasy można na tym zarobić, nie wymaga specjalnych jakichś umiejętności i można se broń wziąć zawsze.

[ : Czw Sty 13, 2005 9:34 am ]
tylko szkoda że nie można robić lepszch mieczy niż niewykończone...
 

gryf

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
285
moim zdaniem najemnicy, bo praktycznie nic nie robią, palą zioło i mają bimbrownię pod nosem. Pozatym mają niezłe zbroje i bronie. Drugim zawodem w kolejności jest strażnik . Też mają fajne zbroje, ale trochę gorsze bronie. Największym mankamentem ich jest niemożność zdobycia ciężkiej zbroji strażnika. Dopiero wstępując do nich Fletcher i reszta opiekunów daje mi spokój z opłatami i tylko u nich można się nauczyć strzelać z kuszy ( chyba że się mylę) :wink: najgorzej mają kopacze rzadnych przywilejów tylko praca i praca ( krety mają chociaż tawernę )
 

GO_RN!!!

Member
Dołączył
9.11.2004
Posty
472
Najemnicy jednogłośnie,bo:
:arrow: najsilniejsi
:arrow: najlepsi
:arrow: najfajniejsi
:arrow: wyluzowani
:arrow: mają cel

i ogólnie są spoko
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom