Quiz O Gothic,u

Status
Zamknięty.

Avanast

New Member
Dołączył
14.2.2006
Posty
4
użyłem opcji szukaj i takiego tematu nie znalazłem ale jeści był to bardzo bym prosił o podanie linka a więc pomyślałem sobie że można by było zrboic quiz o Gothic,u to by wygladało tak np. ja zadaje pytanie np. kogo poraz piewszy widzimy po rozpoczęciu Gothic,a 1 odp. Diego i kto odpowie poprawnie pierwszy to zadaje nowe pytanie no dobra ja zaczynam



ile jest cz. Gothic,a ?

pytanie bardzo łatwe
wink.gif


ps. jeśli ktoś nie odpowie na pytanie wciagu 3 dni to obojetnie jaka osoba moze zadać następne pytanie
 

zefir bs

New Member
Dołączył
22.11.2005
Posty
19
no niech zgadne to jest zabojcze pytanie!!!!!!!!!!!
3

ps. prosze modow o zamkniecie tego tematu poniewaz jest to SPAM quizy byly wszystkie pozamykane z tego co ppamietam ale moge sie mylic
 
G

Gray_Fox

Guest
http://www.gothicsite.vel.pl/forum/index.php?showtopic=12578

Taki temat już był , ale zamknięty bez odpowiedzi co świadczy o tym że wogóle takowy był lecz z odpowiedziami.


QUOTE no niech zgadne to jest zabojcze pytanie!!!!!!!!!!!
3

ps. prosze modow o zamkniecie tego tematu poniewaz jest to SPAM quizy byly wszystkie pozamykane z tego co ppamietam ale moge sie mylic

Lol, sam spamujesz, mod wie co ma robic, o to sie nie martw.

Rotfl
biggrin.gif
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Taki temat nalezy umiescic w dziale konkursy...
nie wspomne juz o tych ambitnych pytaniach i postach dlugich na cale linijki...
wink.gif

dry.gif
dry.gif


w linku podanym do tematu z quizem widac ze post znajduje sie w dziale konkursy... nie widze powodu zeby Ten temat byl gdzie indziej niz wlasnie w konkursach
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
hmm niewiem co wy macie do takich konkursów, przecież na wielu forach (np. psxextreme) są takie konkursy (na takich samych zasadach) i moderatorzy nic nie mówią, a nawet uczestniczą w takich konkursach. Wszystko by było fajnie, ale umieściłeś temat w złym dziale i moderatorzy mogą się zdenerowować. Prosze o wypowiedź moderatora/admina na tema takich konkursów.
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Ależ chętnie się wypowiem.

Chwilowo nie będziemy aprobować takich quizów, pytań typu "co jadłeś na śniadanie" itp. Co więcej, jeżeli ktoś jest przekonany, że dany topic/post to spam to niech do ciężkiej ~tu wstaw słowo~ nie odpowiada. To również grozi warnem. My (modzi) wiemy co i jak. Naturalnie dziękujemy za współpracę, ale przycisk "Raportuj" również do czegoś służy.

@doctor: Twój post też nie jest ambitny. Proszę na przyszłość się od takich wstrzymywać.
@zefir bs: Warn.
@Avanast: Warn.
@Gray_Fox: Owszem wiemy, ale jak czegoś NIE zauważymy, to zawsze jest ww. 'Raportuj'.

Ps. Naturalnie zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom