Questy... Questy....

Status
Zamknięty.

falik

New Member
Dołączył
20.7.2007
Posty
4
Mam problem....

1.Zadanie z Płochliwymi jeleniami to moim zdanim kompletna porażka. Uciekały przede mna jak to jelenie... i wkoncu zabilem chyba tylko 2 a potrzebuje mieso z 5 a reszta wyparowala i questa zrobic nie moge. Kij z tym 250 czy 500 EXP ale wkurza mnie to że questa mam caly czas w Dzienniku.

2.Tak samo zadanie z Przyniesieniem 2 rogów cieniostworów jakiemus mysliwemu kolo Okara. Zbieractwa sie uczyc nie bede bo uwazam to za strata Umiejetnosci i zadania tez jak narazie nie moge wykonac bo nigdzie w sklepach tego nie ma a znalezc tez nie moge.

3.Tak sobie mysle czy nie ma moze jakiegos sposobu na edytowanie "sejwów" moze jakis program-niewiem. Bym sobie tak wyedytowal sejw ze bym te 2 questy poprostu wyrzucil i tyle.

Moze i robie jakies wielkie problemy ale jakos nie daje mi to spokoju jak widze ze mam jakies zadanie ktorego nie moge wykonac... Zawalaja tylko dziennik.

Jak ktos moze to prosze o pomoc. Pozdro. ;pp
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Eh, a ja myślałem, że większego perfekcjonisty niż ja nie ma. :D

2. Nie wiem, co ci szkodzi wydać kilka punktów skoro po pewnym czasie i tak nie masz, na co ich wydawać. A tak zaliczysz misje uczciwie.

1. Te jelenie tam są. One podobno potrafią zwiać na dalekie odległości. Szukaj ich na duużym obszarze. W końcu powinieneś znaleźć.

3. Chyba coś takiego nie istnieje.

Pozdro.

Edit:
Dół: A co ja niby napisałem?
 

Gravell

Member
Dołączył
29.1.2007
Posty
88
CYTAT(falik @ 23-07-2007, 19:35) [snapback]148956[/snapback]
2.Tak samo zadanie z Przyniesieniem 2 rogów cieniostworów jakiemus mysliwemu kolo Okara. Zbieractwa sie uczyc nie bede bo uwazam to za strata Umiejetnosci i zadania tez jak narazie nie moge wykonac bo nigdzie w sklepach tego nie ma a znalezc tez nie moge.


Emmm...? Tak samo myślałem, na 100% masz, a jak nie to poczekaj póki za wykonywanie misji nie wskoczy Ci 110 um. myśliwskich po czym wydaj te 5PD... Uwierz, to na prawdę niewiele, na późniejszym etapie nie ma na co już tych punktów wyrzucać :p
 

falik

New Member
Dołączył
20.7.2007
Posty
4
Hmm.. z tym zbieractwem to moze i racja sam niewiem czy skilli bede mial dosyc bo pierwszy raz gram i moze rzeczywiscie sie ich naucze.

A co do tych jeleni to w okolicach ardei reddock i cape dun ich niema. Szukalem tez kolo tych orkow dookola Vengardu i nic. Poznikaly mi albo mi je wilki pozagryzaly. Zabilem Chrisa bo mylalem ze quest wskoczy mi do nieudanych i bym mial spokoj ale niestety. Ciekawe jak po zabiciu Chrisa mialbym go wykonac ale spoko w dzienniku nadal zostal wiec wczytalem save i tyle.
 

P4B

New Member
Dołączył
31.7.2007
Posty
25
CYTAT(falik @ 24-07-2007, 22:56) [snapback]149016[/snapback]
A co do tych jeleni to w okolicach ardei reddock i cape dun ich niema.


Jelenie sa wszedzie ;)
Nawet w Nordmarze je znajdziesz ;)
Zeby jelenia zabic wystarczy 1strzala/belt z luku/kuszy i po sprawie. Potem wystarczy tylko "miesko" pozbierac i misje masz z glowy:<


CYTAT(Dark Shadows @ 23-07-2007, 19:46)
Nie wiem, co ci szkodzi wydać kilka punktów skoro po pewnym czasie i tak nie masz, na co ich wydawać. A tak zaliczysz misje uczciwie.


Dokladnie =]
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
CYTAT
Jelenie sa wszedzie wink.gif
Nawet w Nordmarze je znajdziesz wink.gif
Zeby jelenia zabic wystarczy 1strzala/belt z luku/kuszy i po sprawie. Potem wystarczy tylko "miesko" pozbierac i misje masz z glowy:<


farmazony gadasz bo nie chodzi tu o zwykłe jelenie tylko jest 5 specjalnych
i sa podpisane na pomarańczowo
mięso innych nic ci ni da zupełnie.....
jak ci pouciekały to idz w strone bariery otaczającej stolicę
a jak tam ich nie spotkasz to udaj się w odwrotnym kierunku
bo dziwnym trafem czasami tam też ucekają
 

Szmajl

Member
Dołączył
18.7.2007
Posty
35
Ja ostatniego jelenia znalazłem niedaleko ardei na wybrzeżu. Zdziwiłem się, że może tak dalego zwiać. :huh:
Inne trzymały się w miarę blisko górki Chrisa.
 
Dołączył
31.8.2007
Posty
60
Ktoś napisał,że 1 strzała wystarczy na jelenia!
Możecie się śmiać,ale moim łukiem potrzeba dwóch.A jelenie okropnie szybko uciekają,ciężko trafić łukiem,wolę dogonić je(strzałka do przodu+shift)i posiekać mieczem. ;)
 

Iroth

New Member
Dołączył
30.8.2007
Posty
5
yyy... ja też mam takie głupie pytanie w sprawie questa, dopiero dziś zaczełem grać w Gothica 3, przyłonczyłem sie do buntowników, oswobodziłem camp den, ale stanełem na misji gdzie trzeba znałeźć jaskinie z bandytami gdzie jest ich przywudca ortega (czy jakiś inny kiep) są ponoć gdzieś na wybrzeżu, szukałem tego miejsca ponad 2h i nic przetrząsnełem wszystko i nic, czy możecie mi linknąć jakąś strine z qestami lub mapkami do zadań... dzięks za help :D
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Na zlym wybrzezu Iroth szukasz, to nie jest w ogóle na wybrzeżu. To jest na lewo od miejsca gdzie jest Chris, gdy idziesz z Ardei. Tam jest taka jaskinia, pilnuje jej 2 bandytów na zewnątrz. W okolicy kręcą się krwiopijce.

I nie jest to kiep, w zasadzie są dosyć trudni (chyba ż korzystasz ze ZBUGOWANEGO Ognistego Miecza dla noob'ów, wtyedy łatwizna :p)
]
Więc jest to na lewo od Chrisa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom