Quake Live

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Być może niektórzy już słyszeli o idei starego, dobrego Quake 3 w przeglądarce. Toteż jest już beta tegoż przedsięwzięcia.

http://www.quakelive.com/

Pod tym adresem znajdziecie główną stronę bajeru :] Gram sobie od wczoraj i udało mi się nawet jedną mapkę wygrać ^^ Ogólnie bardzo przyjemne wrażenia (prócz tego, że wczoraj jeszcze zdarzały się diskonekty). Gra działa płynnie, (oczywiście, nie gwarantuję tego na słabych kompach i takowych łączach) a grafa jest przyjemna dla oka.

Jeżeli ktoś Quaka nie pamięta, to chodzi w tym - ogólnie mówiąc - o pokonanie przeciwnika za pomocą sporego arsenału. Najlepiej po prostu przejść trening :]

Cóż więcej? Zapraszam.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Jak dla mnie genialna rzecz - gram od jakiegoś tygodnia (z tym, że bardzo rzadko). Kłak w przeglądarce? Toż to mistrzostwo! Jedynym minusem są kolejki, zdarza się, że jestem 40k osobą czekającą na wolne miejsce, ale po góra godzince można grać. Jeśli ktoś chciałby kiedyś ze mną pograć, to niech doda mnie do listy przyjaciół - login Arven007.
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
świetna rzecz! Z pewnością to poprawi popularność queja, tyle że mi się strasznie tnie w przeglądarce, takze nici z grania. jednak ja zostanę przy multipleju q3 :) Nie ma jak wejść wieczorkiem na serwer i popylać do rana.. ahhh :D

pozdro
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
O tak, doszło nawet do tego że razem z klanem ET mamy zamiar sobie pograć dla funu w wolnych chwilach.
Podobno zabawa taka jak kiedyś przy starym quake 3 na multi, a nie ma przy tym tyle zachodu =)
 
Do góry Bottom