Pytanko

Status
Zamknięty.

Bartekiju

New Member
Dołączył
7.9.2008
Posty
4
Czesc wszystkim
Mam do was 2 pytania. Pierwsze odnosnie Nefariusa. Zastanawiam sie ktorego z magow wody zlikwidowac aby uzyskac dostep do Ishtar . Pomyslalem o Nefariusie, tyle ze zanim go zlikwiduje chcialbym sie upewnic czy nie bedzie mi on do niczego potrzebny w pozniejszym etapie gry. Wykonalem juz dla niego 2 misje (doprowadzilem go do grobowca i oczyscilem go dla niego) Po tym fakcie Nefarius zaczal czytac kamienna tablice i nie mam juz mozliwosci rozmowy z nim. Stad tez pytanie czy bedzie mi on do czegos jeszcze potrzebny?
A 2 pytanko odnosnie Orkowego pancerza. Jak go zdobyc?
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Pytanie pierwsze..radze ci skasowac wszystkich magow wody bo po co ci oni jak i tak wybierasz droge beliara?
pytanie drugie..musisz miec 75% reputacji u orkow i skasowac wszystkie obozy buntownikow (reddock,okara,vengard,nemora i las w silden) wtedy musisz isc do kana ktory jest w faring na samym koncu zamku, wreczy ci pancerz.
 

Bartekiju

New Member
Dołączył
7.9.2008
Posty
4
CYTAT(Najemnik@ @ 19-09-2008, 23:35) index.php?act=findpost&pid=196961
Pytanie pierwsze..radze ci skasowac wszystkich magow wody bo po co ci oni jak i tak wybierasz droge beliara?
pytanie drugie..musisz miec 75% reputacji u orkow i skasowac wszystkie obozy buntownikow (reddock,okara,vengard,nemora i las w silden) wtedy musisz isc do kana ktory jest w faring na samym koncu zamku, wreczy ci pancerz.


W takim razie dzieki za pomoc :) Codo kasowania magow to ogranicze sie do zabicia jednego, brakuje mi tylko 3 pkt reputacji. Mam do nich jakos sentyment ze wzgledu na poprzednie czesci Gothica i jakos ciezko jest mi ich <..> xP No a z pancerzem to tak jak myslalem. A tak w ogole to nie wiem czy wybiore droge beliara, chce sie poprostu dostac do Ishtar i zebrac troche doswiadczenia za misje ktore zapewne tam dostane.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom