Pytanie

Koza123

Nadworny błazen Rangiza
Dołączył
1.7.2010
Posty
309
Nie wiedziałem w jakim dziale to umieśćić, więc dałem tutaj. Jeśli zły dział, proszę o przeniesienie.

Więc kręcę, a raczej mam zamiar kręcić film z Gothica. Będzie to film z G1vdlatego wziąłem ten dział. Potrzebuję jakiegoś programu do kręcenia filmów na kompie, bo kamerą to chyba nie wyjdzie. Podajcie mi kilka takich programów, ale łatwych w obsłudze, i po polsku.
 

Vender

Member
Dołączył
31.7.2010
Posty
116
Fraps, zdecydowanie najlepszy, jedyną jego wadą jest to ze przymula kompa. Potem potrzebujesz programu do obróbki polecam Sony Vegas, choć wystarczy Windows Move Maker.
 

HousE

Obywatel
Dołączył
16.8.2009
Posty
374
Sony Vegas jest trochę za trudne dla początkującego. Jeśli chcesz stworzyć dobry filmik to musisz załatwić PEŁNĄ wersje frapsa, i nauczyć się podstaw Sony Vegas
 

Koza123

Nadworny błazen Rangiza
Dołączył
1.7.2010
Posty
309
Ok, mam pinacle studio12 na kopie. A frapsa, tylko żeby było po polsku to bym wziął. Prosiłbym o jakieś linki.
 

Vender

Member
Dołączył
31.7.2010
Posty
116
Zgodnie z regulaminem nie można rozpowszechniać piractwa na forum. Więc musisz sam sobie go znaleźć.
 

Koza123

Nadworny błazen Rangiza
Dołączył
1.7.2010
Posty
309
Ale jakie to piractwo? To tylko program do nagrywania filmów. Nie widzę w tym żadnego piractwa. Dlaczego mówisz, że to piractwo? Czy ja nadużywam słowa "piractwo"? Heh. Nie wydaje mi się, żeby to było piractwo. Ale poszukam.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
...
Twój intelekt jest porażający. Skoro chcesz ściągnąć płatny program (oczywiście mowa o pełnej wersji, nie trialu) to chyba oczywiste, że jest to piractwo. Wszak pobierasz coś, co normalnie trzeba kupić. Innymi słowy kradniesz i już.

Czy ja nadużywam słowa "piractwo"?

Napisałeś ten wyraz 5 razy na 1,5 linijki, brawo.
 

lodzia890

New Member
Dołączył
5.8.2010
Posty
2
- Fraps
- Camstudio
- oRipa Screen Recorder
- Screen2Exe
- AviScreen Classic

Pozdrawiam ^_^
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Zgodnie z regulaminem nie można rozpowszechniać piractwa na forum. Więc musisz sam sobie go znaleźć.

Vender szybko się uczy. Ty koza też zacznij :)
 
Do góry Bottom