Pytanie

Status
Zamknięty.

bartexx

Debile
Dołączył
20.8.2008
Posty
54
co wam się podoba g1 bo mi można byc kim się chce nopszykład nowicjuszem skodnikiem i magiem ognia i wody po prostu kim się chce a wy dawejcie własny o pis g1

no właśnie wtym g1 ig2 g3 mi się podoba B)

no tak gothic to najlepsza gra awy co tak mało ludzi jast
 

Adam09

Member
Dołączył
4.8.2008
Posty
38
W ogóle wszystkie gry z serii gothic to dowolny wybór ścieżki, którą chce się podążać i to jest najlepsze. ;)
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
W tym gothic jest Extra, nawet jak grasz najemnikiem ze dwa razy pod rząd to ci sie nie znudzi.
 

Dolina

New Member
Dołączył
13.9.2008
Posty
21
Gothic jest jedną..albo nie, jest NAJLEPSZĄ grą RPG jaką grałem :) Grałem dużo razy raz tą, raz tą profesją i nadal mi się to nie znudziło :D G3 nie jest [podobno] już tym co G1 i 2 :/ Miałem nadzieje, że 4 będzie lepszy..jednak..z tego co wiadomo..
Gothic bez PB nie istnieje :/

A co mi się podoba w G1..Cała fabuła ;]. Może grafika nie jest najlepsza..ale gra wymiata :) Myślę, że najlepszą prof są magowie ;}
 

lordwik

New Member
Dołączył
14.9.2008
Posty
28
B) B) B) :ph34r: :ph34r: :ph34r: :eek: :eek: :eek: własciwie nigdy nie ukończyłem g1 ale g2 pszeszedłem kilka razy i uważam że nieważne ile razy pszejdziesz g1 i g2 i ale tak ta gra nie może się znudzić
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Mnie sie odrazu spodobal G1.. przeszedlem kupilem g2 potem noc kruka i czekalem na g3 wymagania byly za duze wiec czekalem niedawno komp nowy i zagralem w g3 chociarz troche mnie rozczarowal..uwazam ze g1 i g2 to najlepsze gry z tej sagi bo maja niepowtazalny klimat , w zadna gre nie gralem tyle co w Gothica ;]
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Ludzie porównują gothica z morrowindem albo z oblivionem.
Próbowałem grać w te dwie ale jakoś tak dziwnie. Poprostu Gothic jest
NAJLEPSZĄ GRĄ RPG

Lepszą od Wiedźmina
 

Rebeliant

Member
Dołączył
12.8.2008
Posty
46
Według mnie jak na swoje czasy gothic jest naprawdę świetną grą zwłaszcza 1 i 2. 3 już trochę odstaje ze względu na liczne bugi. A jeszcze co to za różnica jaki będzie bohater w 4, zaczynaliście przecież od 1, w której dopiero pojawił się bezimienny.
Nie można porównać gier zupełnie innych. Chociaż wg mnie oblivion jest lepszy od g3, ale i tak z gothica najbardziej polubiłem g1. Seria tes jest dużo bardziej rozbudowana, więc jeśli ktoś chce spędzić wiele h przed kompem niech raczej wybierze tes, bo gothic jest dość krótki.
 

Torwuald

New Member
Dołączył
2.10.2008
Posty
1
Wedlug mnie najlepszy klimat i fabula jest wlasnie w G1, G2 to wedlug mnie kompletna porazka chodzby fabula "Tak odegnales Sniacego ale on swoim ostatnim krzykiem rozpaczy przywolal poterzna armie zla". G1 sam nie wiem ile razy przeszedlem iszadze ze lepiej by bylo gdyby ci z Piranha Bytes nie zajmowali G4 tylko ulepszali grafe w G1 i usuneli bugi.
 

Blaszak

New Member
Dołączył
2.10.2008
Posty
3
Według mię gothic 1 jest najlepszy z całej sagi bo ma swój klimat ze np jesteś w nowym obozie i możesz rozwalić cały stary obóz ale gothic 3 mi się naj mniej podoba jak na razie bo za dużo tych bajerów a w gothcu 4 szkoda ze nie chodzimy już beziemnym
 

EvolutioN

New Member
Dołączył
4.10.2008
Posty
17
hio hio na gothica 1 trafiłem centralnie przez przypadek ;) a mianowicie poszedłem do sklepu i chciałem sobie kupić jakąś gazetę z fajnymi programami był to bodajże 2004 rok ^^" w gazecie o nazwie "CLICK" była bardzo ciekawa gra o nazwie Gothic. Bardzo mnie zaciekawił opis tej gry więc sobie kupiłem. Gdy tylko włączyłem Gothica czułem że to jest to coś ;) . Bardzo mi się podobało to że mogę poprostu wybrać sobie zawód i kim zostanę ;) Od tamtego czasu jestem wielkim fanem Gothica :)
 
Dołączył
18.1.2006
Posty
32
Hmm mi w Gothic'u I najbardziej podobało się... (chwila na przemyślenia) ... Właściwie to gdy pierwszy raz zagrałem w Gothic II (niestety) ale po tym od razu zabrałem się za pierwszą część :) ta okazała się jeszcze lepsza ;]
Grając w pierwsze dwie części byłem kompletnie zakochany w tej grze. Jednak większość gier tak ma że gdy w nie porządnie się wciągniemy wydają nam się świetne, a nawet najlepsze w jakie dotychczas graliśmy. Po pewnym czasie gra się nudzi (Gothic całkowicie jednak mi się nie znudził nawet do tej pory) i możemy na trzeźwo ocenić jej jakość.

A tak bez owijania w bawełnę:

- Klimat... I ta muzyka ;]
- Zwrot akcji gdy Śniący rozczarowując sektę okazał się demonem a Gomez świruje i zastajemy uznani za wroga.
- Wiele ciekawych wątków pobocznych, jakie odkrywamy dopiero po przejściu gry kilka razy :)

To są największe zalety z pośród wielu, wielu innych :)
 

kaczka

Dziedzictwo Leader
Dołączył
29.11.2008
Posty
90
Ja tam jak w Gothic 1 gram to w SO na chatach drewnianych stoją strażnicy.No to ja jak gdyby nigdy nic podchodze po kolei do każdego i ich rżne po kolei.Zeby na poczatku 4 rozdzilau nie bylo ich tak duzo.Wiec se potem stajer na miejscu tych strażników i se patroluje.UWIIIIIIIIIELBIIIIIIIAAAAAAAAAAM to.
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Chyba największą zaletą gothica jest właśnie to że można wybrać dowolny rozdzaj profesji.Można posługiwac sie magią lub bronią białą i dystansową.No nie spotkałem sie jeszcze z lepszą grą rpg niż gothic...
W g1 klimat jest według mnie najlepszy ze wszystkich częsci.Choć grafika nie jest zbyt dobra, ale fabuła i ten niepowatarzalny klimat zastępują brak wspaniałej grafiki.W g2 fabuła jest także niezła, choć klimat już nie ten sam...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom