Pytanie

Status
Zamknięty.

Dawid12324

New Member
Dołączył
3.2.2007
Posty
5
Mam takie pytanie otóż chciałbym się dostać do Ishtar mam 50% u Assasynów i jestem w Mora Sul dostałem się do Gonzalesa czy jak on tam ma i on chce żebym zabił wszystkich Magów Wody. I tu moje pytanie czy trzeba ich zabijać czy można jakoś skłamać Gonzalesowi w jakiś sposób i ich nie zabijać . Bo troche mi żal zabijać dawnych kumpli. Ale jak trzeba będzie to nic zabije ich :D :D .Odpiszcie na moje pytanie.
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Mi się wydaje, że musisz zabić przynajmmniej kilku z nich ;) idz także do Bakareshu i innyych miast, i tam zrob misje;
 

Dawid12324

New Member
Dołączył
3.2.2007
Posty
5
Właśnie w Bakerashu mam wszystko zrobione i w innych mniejszych tez tylko w niektórych nie wszystko. I ja zabiłem paru i on się cieszył ale to nie wystarczyło bo za każdego jest 3%. I może ktoś wie w jakich mniejszych miastach w Varancie są jakieś misje ?? Pomóżcie :D
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
To zrób to, co ci zostało i postaraj się zabić wszystkich magów wody, jacy są. Powinno pomóc. Wykonaj też wszystkie zadania asasynów w Myrthanie. To też daje reputacje u asasynów. Powinno się udać.

Kluczem do sukcesu jest po prostu robienie wszystkich zadań od assasynów. ;) W końcu zdobędziesz ten wymagany poziom reputacji.

Pozdro.
 

Dawid12324

New Member
Dołączył
3.2.2007
Posty
5
A wiecie gdzie znajduję się Vatras po uwolnieniu ?? Bo muszę też jego żywot zakończyć ,a byłem w Lago i jego tam nie ma.
 

Qba

Member
Dołączył
1.12.2006
Posty
68
Vatras znajduje sie obok oazy którą wyzwalało ise razem z koczownikami po uwolnieniu Vatrasa
Pozdro
 

Dawid12324

New Member
Dołączył
3.2.2007
Posty
5
A możesz mi powiedzieć gdzie dokładnie bo ja nikomu nie pomaqałem :/ :D :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom