Pytanie Odnośnie Metro 2033- Biblioteka

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Witam.
Mam pytanie, a raczej prośbę. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć, czy w bibliotekach tam, gdzie mieszkacie, jest książka Metro 2033? I prosiłbym też o podanie nazwy miejscowości. Mam daleko do księgarni, a nie chce mi się zamawiać tej książki, ale jestem nią zainteresowany. W mojej bibliotece jej nie ma, a gdybym się dowiedział, w których bibliotekach jest, miałbym przybliżony obraz kiedy książka będzie u mnie.
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Biblioteka? Pogrzało cię chyba ;d Przecież to jest nowość wydawnicza w Polsce, ty chcesz żeby to w bibliotece było? xd
Swoją drogą to kupiłem tę książką dwa miechy temu i parę dni temu ją ukończyłem, warte uwagi science fiction. Ogólny wydźwięk ma mniej więcej taki, że każdy musi znaleźć swoje miejsce na ziemi i że często ludzie nie zauważają tego co naprawdę istotne, a kieruje nimi tylko destrukcyjna siła.
Książka jest porządna, ale mam nieco zastrzeżeń, reckę książki będziecie mogli przeczytać w nowym numerze "Via Appia" ;)
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Jeśli ciekawa, to lepiej dla mnie. Bo ze mną jest tak- siadam do książki, jeśli mnie wciągnie siedzę 10 minut, odkładam ją i uświadamiam sobie, że nie minęło 10 minut tylko 4 godziny.
A w bibliotece będzie. Bibliotekarz powiedział, że wchodzi do bibliotek dopiero w Warszawie.
 
Do góry Bottom