Pytanie Do Milionera.

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Witam :) Wpadła mi do głowy myśl nad tematem pytania które zadałbym komuś kto odniósł sukces. Ktoś taki jak Bill Gates, Carlos Slim Helu czy Rockefeller. Sam do tej pory nie wymyśliłem konkretnego pytania a jedyne jaki przychodzi mi do głowy to pytanie w stylu "Czy czujesz się spełniony?".
A wy jakie pytanie zadalibyście milionerowi gdybyście spotkali takiego na swej drodze? :)
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Czy tyle pieniędzy jest Ci potrzebne do szczęścia ?
Chciałbyś być postrzegany jako przeciętny człowiek, czy wolisz sławę ?
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Khe, khe... smyyf... mistrzu, khe...khe..smyf... mistrzu, kochany, khe... myyyyf... dasz 5 złotych na bułkę?

Eee to nie jest pytanie. Nie potrafisz się bawić :(
Rzeczywiście, dałem ciała... to nie zjem dzisiaj bułki?
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Czy masz jeszcze w życiu jakieś cele? Bo generalnie rzecz ujmując możesz mieć wszystko bez problemu.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
jak bardzo masz wyjebane na vy canis majoris i jaki wedlug ciebie ma stosunek seksu do przecietnej wagi jablka

Nie wiem czy to ma być wg. ciebie śmieszne czy żałosne ale domyślam się że próbujesz być marną podróbką Nauczyciela :).
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Rockefeller nie żyje od przeszło 70 lat, więc ciężko byłoby mu zadać pytanie. Chyba, że jesteś medium :trollface:
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Ja bym się spytał Elvisa jak to jest umrzeć gdy się sra.

Elvis podobno żyje gdzieś w Konstancinie.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Rockefeller,ciołki, to był przykład osoby która odniosła sukces. A po za tym Rockeffeler żyje, ma na imię David i 96 lat na karku :trollface:
 
Do góry Bottom