Pytania

Status
Zamknięty.

valdes

New Member
Dołączył
4.4.2007
Posty
23
1. A więc oczyszczałem ruiny Al Shedim, znalazłem wszystkie te rzeczy, powybijałem Orków, otworzyłem świątynie i zdobyłem szatę, jak porozmawiałem z Lesterem to pokazała mi się jakaś wskazówka, że mam zaprowadzić go do Diego, zaprowadziłem, ale nic to nie daje. A może po prostu zostawić Lestera jak jest i niech sobie siedzi tam z Saturasem? Ma on jakiś wpływ na fabułę?
2. Gram jako 100% dobry, ale aby dostać się do Ishatar trzeba mieć 75% reputacji u Assasynów, jednak w moim przypadku jest to nie wykonalne. Czy jak załóżmy wybije tylko tego strażnika co pilnuje bram (nie byłem tam jeszcze więc nie wiem co jest) to będę mógł gadać z innymi ludźmi w Ishatar normalnie?
3. Czy Orkowie są w miastach w Nordmarze, tzn w tych klanach a Nordmarczycy są tylko niewolnikami i trzeba oswobodzić te miasta, czy Orkowie mają tylko jakieś takie posterunki?

z góry dziękuje za odpowiedź
 

Johnny

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
173
1. Lester nie ma zbyt dużego wpływu na fabułe dalszej gry więc możesz go zostawic. U mnie akurat nie było żadnego zadania aby go doprowadzic do Diego.

2.Jeśli wybijesz strażników to pewnie zaatakuje cię całe miasto. Jedynym sposobem na dostęp do Ishtar to wykonywac zadania dla asassynów.

3.Nordmarczycy nie są niewolnikami i w żadnej osadzie nie spotkasz orka, orkowie mają w Nordmarze kilka posterunków i jak cię tylko zobaczą to atakują. Później dostaniesz zadanie aby je zlikwidowac ( te posterunki )

Pozdro !
 

valdes

New Member
Dołączył
4.4.2007
Posty
23
dobra nie będę otwierał nowego tematu więc zapytam się w tym:
czy po wykonaniu Orknarok - niewolnik świątynny lub zdobycie jakiejś tam wazy dla Ilji ze świątyni to będę miał dodane przynajmniej +5 do reputacji Mora Sul, bo mam 70 i oprócz tych zadań nic nie mogę zrobić i spotkać się z Gonzalezem.
 

valdes

New Member
Dołączył
4.4.2007
Posty
23
Jak się nie uda to zabije Gonzaleza ;) z Orknarokiem nie mogę zadania zrobic bo przywódca Orków mnie atakuje od razu, dla Ilji też nie mogę bo muszę przecież wziąć klucz od Gonzaleza. Ostatnia szansa z zadaniem z niewolnikiem Youssufem czy jakoś tak (ten co miał klucz) jeśli go zabiję to dostanę +5 do reputacji?

EDIT: dobra mam te 75% reputacji, ale zadania z Orkanrokiem nie zrobię bo mnie Orkowie atakują, także nie dostane Pucharu, więc muszę zabrac go siłą... Magów Wody nie zabiję więc Gonzalez nie da mi klucza (da się wejść do świątyni nie mając kluczy :p ), do Ishtar nie wejdę bo mam za mało reputacji... Trochę dziwnie się przechodzi po 100% dobrej stronie, tyle problemów... ehh
temat można zamknąć
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom