Pytania Od Początkującego

Status
Zamknięty.

k00ba

Member
Dołączył
12.7.2007
Posty
33
Tez mam pytanie co do postaci. Jaka wybrac? z;lodzieja zabojce maga czy wojownika? prosze poradzcie mi bo chce miec troche doswiadczenia bo wlasnie kupilem g3. Jesli juz mi poradzicie jaka postac najlepiej to powiedzicie mi jak je prowadzic jakie bronie mi wystarcza na poczatek i w jakie atrybuty, umiejetnasci itp Inwestowac, Blagam was o pomoc :D :p :rolleyes: :lol:
 

Gawal

New Member
Dołączył
9.4.2007
Posty
11
Nie można powiedzieć która profesją najlepjej grać, każdemu inna postać przypada do gustu. Można ewntualnie podzielić sie doświadczniami jakie ktoś odniósł podczas gry. Każda profesja jest taka sama to nie zależy kim grasz tylko jak grasz.
Mi najlepjej gra sie wojownikiem jednoręczny miecz i tarcza lub dwa ostrza + ostre prócie z kuszy to jest to. Według mnie to najlepsza zabawa. Na początku gry najlepiej według mnie najlepjej nosić ognisty miczl lub zaostrzony miecz półtoraręczny, tarcze czaszki i kusze najemnijka. Możesz spróbować mojej taktyki ale pomjetaj to, że komuś to pasuje to nieznaczy, że to przypasuje też tobie.
 

Santino

Member
Dołączył
12.7.2007
Posty
31
choć nie przeszedłem G3 bo na moim kompie chodzi on jak krew z nosa to zgadzam się z Tobą Gawal
 

Matteox

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
92
Zgadzam sie z Gawalem to od ciebie zależy kim chcesz grac bo każdy ma swój gust a po za tym gra jest po to by sie bawić wiec próbuj wszystkiego po troszku aż dojdziesz do właściwego wyboru ;)
A jeżeli chodzi o mnie to ja chodziłem sobie z tarcza i jednoręcznym mieczykiem :lol:
 

k00ba

Member
Dołączył
12.7.2007
Posty
33
a w jakie atrybuty/umiejetnosci inwestowac wojownikiem??
 

Gawal

New Member
Dołączył
9.4.2007
Posty
11
1 siła
2 moc życiowa
3 zdolności bojowe
4 wytrzymałosć
5 zdolnosci lowiecki
---mozna tez w zdolnosci kowalskie aby produkowa sobie bron i zlodziejskie ze wzgledu na zarobek
 

Rolland

Member
Dołączył
8.11.2007
Posty
60
Ja bym ci radzil wybrac mysliwego bo nawet latwo jest rozwijac ta umiejetnosc a luk i czary sa najlepsze na wielu wrogow jak jestes szybki wykosisz wiekszosc zanim do ciebie dobiegna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom