Pytania O 2 Miecze Jednoreczne - "duale"

Status
Zamknięty.

flaku

New Member
Dołączył
30.4.2007
Posty
6
Witam

Mam pare pytanek ( znowu :D )

1. Czy zeby zlozyc dwa miecze jednoreczne w "duale" ( jeszce z L2 mi zostalo :D ) trzeba miec dwa identyczne miecze czy mozna zlaczyc rozne bronie ze soba ??
2. Mozna je ostrzyc ??
3. Ilosc obrazen to suma obrazen obu broni ??
4. Taki juz troche offtop :D, jaki jest najlepszy miecz ( jednoreczny ) jaki mozna kupic ??, albo jaki jest najlepszy jaki mozna zrobic samemu ( bo podejrzewam ze Gniewu Innosa raczej sam nie skleje :p ) i prosil bym od razu o podpowiedz jak mozna uzyskac przepis na taka bron :D
5. To juz chyba tyle :D

Pozdrawiam
 

BraveHeart

Member
Dołączył
4.4.2007
Posty
166
1. Można mieć dwa różne miecze.
2.Owszem można, jesli masz umiejętność.
3. Ilość obrażeń to jednej broni, ponieważ każdą bronią uderzasz osobno
4. Nie wiem, dla mnie najlepszy jest El BAstardo, 110 obrażeń. Przepis kupiłem u gośca w Klanie Młota.
5. Prosze :)
 

artistic

Member
Dołączył
24.3.2007
Posty
100
najlepsza bron jednoreczna to Miecz przodków zadaje po wykuciu 130 a jak sie go naostrzy to 140 i ma tam jeszcze jakies bonusy... aha jest jeszcze Miecz królewski zadaje 160 ale ma go krol Robar wiec jesli chcesz go zdobyc musisz go zabic ale wtedy jego miesz zuzyje sie podczas wali wiec bedzie nie zbyt uzyteczny

ps. miecz przodków a wlasciwie jego przepis znajduje sie w ktorejs ze skrzyn nie pamietam dokladnie numeru
 

flaku

New Member
Dołączył
30.4.2007
Posty
6
CYTAT(ArtiStic @ 07-05-2007, 10:15) [snapback]140885[/snapback]
najlepsza bron jednoreczna to Miecz przodków zadaje po wykuciu 130


A skad wziasc przepis na niego ??
 

artistic

Member
Dołączył
24.3.2007
Posty
100
wejdz sobie do przypietego tematu o skrzyniach... przepis na ten miecz jest w skrzyni ale nie pamietam ktora to byla z kolei... nie da sie dokladnie powiedziec w ktorej bo to wszystko zalezy od kolejnosci otwierania... ale ostrzegam ze do wykucia takiej broni bedziesz potrzebowal sztabki czystej magicznej rudy a jest to bardzo zadka rzecz... ja znalazlem tylko jedna w calej grze
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Tak jak ci mówił ArtiStic wejdź na przypięty temat "Szukasz Jakiegoś Nowego Miecza, Nowej Tarczy Itp?" i tam masz kolejność otwierania skrzyń i znajdujące się różne bronie, zbroje lub tarcze. :D :) B) ;)

Ogólnie wątpię żebyś znalazłe gdzieś indziej, chyba że miałbyś bardzo wielkie szczęście. Rzeczy w kufrach są rozrzucone losowo więc nie da się dokładnie ustalić gdzie się co znajduje. Sprzedawcy też sprzedają losowo, jeden sprzedaje to a jak grasz drugi raz już tego już nie sprzedaje. :D B) :( ;) :)

Myślę że pomogłem. :D ;)

Pozdrawiam ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom