Pytania Dotyczace Ekwipunku

Status
Zamknięty.

pawello172

New Member
Dołączył
11.12.2006
Posty
25
1.Gdzie, za ile i kiedy mozna kupic zbroje paladyna?

2.Gdzie mozna zdobyc tarcze krolewska?

3.Czy i gdzie mozna znalezc MIECZ DEMONA?

4.Gdzie można zdobyc amulet paladyna (siła +10)



BARDZO PROSZE O POMOC W TEJ SPRAWIE :) :)
 

Salieri

New Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
19
Siemqa!

1. Palladyna się nie da kupić. Chyba chodziło ci o zbroje palladyna jeśli tak to w reddock przy wejściu do jaskini stoji koleś chyba zwie się Gelford ale nie jestem pewny.
2. Skąd wziołeś jakąś tarcze królewską ja jeszcze takiej nie widziałem.
3. Wiem że taki jest ale nie znam lokalizacji (oddaje to pytanie bardziej doświadczonym kolegom) ale jeśli chcesz ten miecz to już powoli kończysz gre tak? bo jakoś tego nie widze z 100 siły.
4. Znowu pozostawiam kolegom.
 

ziomek156

Member
Dołączył
2.12.2006
Posty
113
3.Jest taki miecz po przywołaniu demona(magia beliara) zabijasz go i masz miecz,ale potrzeba 666siły xD.Demona można zabić magią niewiem czy łukiem da się
 

ADJ

New Member
Dołączył
7.11.2006
Posty
8
1)Zbroje palladyna można kupic najszybciej w Redock (czy jakoś tak )
2)Tylko w kodach
3)Tylko w kodach, tak mi się wydaje
4)nie mam pojęcia?
 

Darek_1906

Member
Dołączył
24.11.2006
Posty
37
1) zbroje palladyna najszybciej kupisz w Vengardzie musisz mieć 50% (w redock 75%)
2) najłatwiej na kodzie ale poszukaj w Vengardzie
3) miesz Demona tak jak napisali musisz przywołać demona i go zabić
4) amulet palladyna na kodach a tak to przeszukaj całą kraine Gothica to gdzieś znajdziesz i on dale +5 siły i +10 many i przy okazji nie jest prawie nic wart marne 247 monet
 

pawello172

New Member
Dołączył
11.12.2006
Posty
25
a jaki jest kod na ta tarcze krolewska?? (chodzi mi o dokladna skladnie formuly np. Give ..........)
 

Domin

Member
Dołączył
15.12.2006
Posty
124
ZABIJASZ ROBARA I MASZ TARCZE KRÓLEWSKA... O Jezus... miecz demona juz wiesz po wezwaniu demona i zabiciu go,amulet w arcytrudnej skrzynce jakiejs znalazlem a zbroja paladyna w Reddok u Gelforda,u innych osób w Okarze i Nemorze i on za 150 000 zlota jest.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom