Pytania Do Spellbound

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
O co chcielibyście spytać spellbound?

W tym temacie możecie zadawać pytania twórcom Gothic 4. A później otrzymacie na nie odpowiedzi.
 

switek17

Member
Dołączył
14.3.2007
Posty
447
Duża część fanów serii Gothic interesuje się grą od strony technicznej, wielu zajmuje się tworzeniem modów do Gothic. Z jakich etapów składa się produkcja gry?

Nie każdy ma predyspozycje do tworzenia takich produkcji. Jakimi umiejętnościami odznacza się ekipa Spellbound zajmująca się grą Gothic 4: Arcania? Ile osób liczy zespół pracujący nad grą?

Teraz coś na temat samej gry. Wiem, że za wcześnie na jakieś szczegółowe pytania dotyczące premiery. Na jakim etapie znajduje się Gothic 4?


Tłumaczenie nie musi być dosłowne. Ważne by Spellbound zrozumiał sens pytania. Jak coś jeszcze mi wpadnie do głowy, to dopiszę. Zadał bym jeszcze pytanie: ile zarabia przeciętny członek zespołu, ale i tak pewnie by nie odpowiedzieli :D
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Moje pyanie czy bedzie wielki zmiana niż 3 częśc i czym całkowicie bedą sie różnic
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(Wenzelzxc @ 11-06-2008, 20:08) index.php?act=findpost&pid=185866
Moje pyanie czy bedzie wielki zmiana niż 3 częśc i czym całkowicie bedą sie różnic


WTF?
Wytłumacz o co Ci chodzi, bo za bardzo nie rozumiem.

Chodzi mu pewnie o to czy kontynuacja bedzie sie znacznie roznic od poprzedniczki :) - szczur
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Fajny pomysl kacpi :]

Ja mam pare pytan:

-Czy zbroje pozostana tak jak w poprzednich czesciach caloscia czy bedzie trzeba je kompletowac? (patrz Morrowind)
-Czy jest w planie wprowadzenie np. Orkowych jeźdzcow wargow w zwiazku z poruszaniem sie na koniach przez czlowieka?
-W gothicu zawsze brakowalo odpowiedniej ilości rożnego oręża i typów uzbrojenia, czesc trzecia pod tym wzgledem wyprzedzila poprzednie (mam na mysli tarcze, 2 miecze jednoreczne, kostury, włócznie itd.) czy w G4 jest w planach wprowadzenie jeszcze większych zmian, chociażby typu wekiery lub piki, dodatkowe sztylety ?
-Czy wprowadzony bedzie tak jak w witcherze system walki grupowej?


Narazie tyle jak wpadne na jakies lepsze to dodam
 
T

Thran

Guest
Moje pytanie:

Jaką rolę odegrają Gorn, Lester, Diego i Milten w tej części gry.

Jak świat gry będzie duży.

Czy postać będzie mogła mieć coś w stylu Peta ? zwięrzątko.
 

bartex9

New Member
Dołączył
16.6.2008
Posty
10
1. Czy gra rozpocznie się w momencie przekroczenia przez Bezimiennego i Xardasa portalu (G3) czy później?
2. Czy w grze wystąpi Xardas i jaką rolę odegra? Stanie po stronie Bezimiennego-króla czy Bezimiennego-Rybaka?
3. Czy będziemy mieli okazję dołączyć do jakiejś gildii jak to było w Gothicu 2 i ile tych gildii będzie? Jakie będzie można wyróżnić?
4. Co ze światem? Z jakich krain będzie się składał? Jak będzie wielki? Czy będziemy mieli okazję podróżować po znanych już z poprzednich części? (np. Górnicza Dolina)
5. W nowym Gothicu ma być zwiększona rola magii. Czy zatem zostanie dodanych kilka nowych rodzajów magów, typu Mag Ziemi?
6. W Gothic 3 miasta nie były zbyt realistyczne, szczególnie życie mieszkańców co widać dokładnie po wyzwoleniu - miasto jakby zostaje pozbawione życia. Co w tej kwestii planujecie zmienić?
7. Czy zboja będzie się składała z jednej części czy trzeba ją będzie kompletować? Osobiście wolałbym ten pierwszy sposób.
8. Co już wiadomo o ekwipunku? Bedzie nieogranicznowy? Będzie podział na grupy (jak w Gothic 3)?
9. A co z magiczną rudą. Czy odegra jakąś rolę?


A teraz pytanie do pomysodawcy: Kiedy pytania zostaną wysłane i czy będzie udostepniona lista pytań, które zostały zamieszczone?
 

ginek

New Member
Dołączył
26.3.2008
Posty
12
1. Czy w Gothic 4 Arcania a gothic tale bedzie robiona muzyka jak w Gothic 1 i Gothic 2 robiona komputerowa czy grana przez orkiestre ? Czy bedzie duzo muzyki?
 

keeper28

New Member
Dołączył
29.1.2008
Posty
5
Dobra to teraz moje pytania :

1. Czy bedzie mozna explorowac podwodny swiat (teog byl pozbawiony G3) i czy bedzie mozna explorowac rozbudowany swiat podziemny?

2. Czy postac bedize miala umiejetnosc skoku wspinaczki (czego byl pozabiony G3) i bardziej rozbudowanym cecha akrobatyki?

3. Czy bedzie mozliwosc podruzowania na wieszchowcach lub innych tego typu stworzeniach?

4. Czy bedzie mozliwosc lotu (kij wie czym byle bylo wyzej niz 10m nad ziemia), powiedzmy lewitacji ,czy jakis urzadzen albo stworzen by dostac sie w niedostepne miejsca ,najlepiej zeby taki efekt byl bardzo kosztowny i nie byl nie obraniczony w uzyciu?

5. Czy bedzie mozna rozczlonkowywac swoje ofiary gniewu, powiedzmy NPC z odrabana reka bedzie dalej aktywny w otoczeniu?

6. Czy beda wprowadzone jakies inne profesje umozliwiajace wykonywanie jakis przedmiotow?

7. Czy bohater bedzie mogl niszczyc bierne otoczenie , jak chaty, sciany, mury ,drzewa, i wplywac na pobliski ekosystem?

8. Czy bedzie bardziej rozbudoweany system zarzadzania grupami NPC pod twoim dowodztwem?

9. Czy przemieszczanie sie postaci po swiecie bedzie znow tak latwe jak w G3?

10. Czy populacja swiata bedzie dynamiczna i rzeczywista ,czyli ze nie bedzie ludzi ktorzy biora sie znikat , i eksterminacja populacji wioski niebedzie sie znizala do wybicia 10-20 NPC, i mowiac dynamicznie populacja w czasie w wiosce bedzie przyrastac, o nowych podroznikow, lub spadac o jakies zdarzenia losowe ? Natomiast mowiac o rzeczywistych aspektach , sadze o tym zeby mieszkancy podruzowali po siwecie , tak jak to robia kupcy i ludzie handlowali ,rzecz tez tyczy sie itemow jakie sprzedajemy NPC'om ktorzy z powietrza nie biora na nastepny dzien kasy na to i zeby naszymi sprzedanymi rzeczami NPC tez handlowali z innymi.
 

umbras

New Member
Dołączył
24.11.2008
Posty
28
Czy spotkamy starych znajomych?
Czy silnik gry będzie stawiał wysokie poprzeczki sprzętowe?
Czy będzie to przełom do gier wysoko wymagających?
Czy bedzie to nowa opowieść?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom