Pytania Do Pb

  • Thread starter Gray_Fox
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
G

Gray_Fox

Guest
Witam.

Teraz nasza kochana Pyrka umożliwiła nam napisanie pytania w związku z G3 about all. Myslałem ze to was zaciekawi wiec tak :

To służy do składania w wersj. ang pytan http://forum.jowood.de/showthread.php?t=115197

A to do niemieckiej http://forum.jowood.de/showthread.php?t=115190

A może by coś tak razem
smile.gif
?

Aha Kacperex dodaj news na stronkę
wink.gif


co jeszcze, ten KAI udzieli nam odp 2 lutego

Pozdrawiam.
 

Azgalor

Member
Dołączył
30.1.2006
Posty
45
hmmm jakieś pytania wymyślić, to może tak:
- Ile będzie gildii i czy będzie można być w kilku naraz?
- Czy będzie jakaś odgórna granica, co do rozwoju postaci?(poziom do którego możemy się rozwinąć)
- Czy będzie można ze zdobytych surowców(skóry,ruda,kły,blah,blah,blah) wyrabiać nie tylko miecze, ale także bronie dystansowe i pancerze?
- O to kiedy gra wyjdzie chyba nie ma sensu się pytac bo i tak skłamią...
- (moje bardzo osbiste pytanie) Czy będzie można dołączyć do piratów?
- Czy będzie można brać udział w jakichś większych bitwach?(np obrona stolicy przed najazdem orków)
- no i wreszcie na koniec, czy poznamy imię głównego bohatera?(oby odpowiedzieli negatywnie)
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
To ja dam propozycje swoich pytań:
- Czy będzie możliwość rdzewienia zbroi kiedy to się wejdzie do wody i będzie się w niej przebywać dłuższy czas?
- Czy spotkamy również żadkie gatunki roślin, które podnoszą statystyki bohatera tak jak to było w Gothic 2 i NK?
- Czy będą specjalne pochwy na miecze lub jakieś zaczepy i czy strzały będą wyjmowane z kołczanu na plecach czy tak jak to miało miejsce w poprzednich częściach z kieszeni ;] ?
- Czy spotkamy potwory, które były już w poprzednich częściach, takie jak np. Demony, Szkielety, Zombie?

To na tyle, jeżeli jeszcze coś mi wpadnie na myśl to zedytuje tego posta.
 

Blair

Członek #RN
VIP
Dołączył
12.11.2005
Posty
888
- Czy dowiemy się jak Bezio ma na imie ??
- Czy Bezio zniszczy Xardasa i czy owy przeciwnik jest wysłannikiem Beliara??
- Czy bedziemy miec jakies umiejetnosci na poczatku gry ??
- Czy na kontynecie beda jakies nowe potwory ktorych niebylo w G1 i G2 ??
- Czy bedzie mozna bedzie brac udział w bitwach z orkami ??
- Czy po walce beda jakies slady , blizny na naszym bohaterze? tak jakto jest zastosowane w nowym Metal Gear Solid
- Czy bedziemy sobie mogli kreować wygląd postaci np. robuenie tatuaży , zmiana fryzury itp. ??


To na tyle
wink.gif
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
Co do pytanek powyżej to niewiem czy jest sens pytać co będzie w grze, jak sami to odkryjemy w swoim czasie. Ja bym się chętnie spytał, czy CDprojekt coś już działa (jakieś sprawy dotyczące polonizacji), bo to mnie najbardziej interesuje i można przypuszczać kiedy mniej więcej wyjdzie Gothic 3 PL (jak na moje oko to narazie IV kwartał 2006). Jak ktoś ma już jakiś list, a nie umie angielskiego/niemieckiego to pisać do mnie na e-maila: grigor_4@o2.pl lub gg: 6617646 chętnie pomoge
smile.gif
 

Lord Dragon

Member
Dołączył
25.1.2005
Posty
80
-czy bedzie ponad 6 kregow magi?
-czy beda konie? ( oby byly
biggrin.gif
)
-czy bronie beda nam sie psoly po stoczonej walce?
- i czy beda naowi bogowie (ziemi, powietrza) (oby nie)
 

Ashkael

Member
Dołączył
19.12.2004
Posty
179
Popieram Big Boss'a. Twórcy G3 raczej nie beda chcieli wyjawić co bedzie w grze bo to ma być pewnego radzaju niespodzianka. Ale ja bym chętnie zapytał o planowaną dokładną datę premiery albo w ile % gra jest ukończona.

Pozatym te wasze pytania mają jeden mały feler. Nie sa po angielsku ani niemiecku xD

A jeżeli nie znacie dostatecznie angola to cóz wasza strata
wink.gif
Musicie liczyć na znajomych. Ja właśnie formułuje pytanko ^^

[Dobrze że pytania mają byc po angielsku i niemiecku a nie po francusku bo ten język nigdy nie wchodził mi do głowy xD]
 

adamk

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
35
WIecie co przecież na stronce dokładnie pisać że proszą o nie zadawanie pytań o date premiery czy wymagań gry bo na takie pytania nie odpowiedzą!

Ja bym chętnie ich spytał:

Czy na kontynent dopłynie Pedro?
Czy będą nowe gildie magiczne?
Jakie wogóle będą gildie?

i wiele inych pytań których nie chce mi się pisać tutaj bez celu
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Ja dodam od siebie tylko tyle, że współczuje panom z PB^^
Teraz dostana tyle maili, że ich skrzynki tego nie pomieszczą....
To był ich chyba życiowy błąd, no i na pewno wiele z maili zostanie bez odzewu...
Ja im zadam pytanie czy przyjmą mnie do zespołu PB ^^
Zobaczymy co odpisza...
 

Gregar

New Member
Dołączył
2.2.2006
Posty
6
- Czy będą jakieś nowe bóstwa dla magów typu powietrza, wody itd.
- Czy ukaże się zdjęcie beziego przed premierą G3 ?
- Czy będzie można kupywać zbroje na części ?
- Czy będzie można brać udział w otwartych bitwach między orkami ?
- Czy będzie można zostac Magiem Wody i Nekromantą ?
- Ile będzie gildii ?
- Czy potwory będą mogli się nas bać ?
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
QUOTE (Kacperex @ 01-02-2006, 23:02) Ja dodam od siebie tylko tyle, że współczuje panom z PB^^
Teraz dostana tyle maili, że ich skrzynki tego nie pomieszczą....
To był ich chyba życiowy błąd, no i na pewno wiele z maili zostanie bez odzewu...

Cóż wątpie aby nie byli przygotowani na takie okolocznośći... napewno widzieli ile będzie maili przychodzić (caaaaaaała masa) i są odpowiednio (chyba) przygotowani. A poza tym ja już wysłałem swoje pytanie wczoraj po angielsku.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE (Baton @ 03-02-2006, 09:50) QUOTE (Kacperex @ 01-02-2006, 23:02) Ja dodam od siebie tylko tyle, że współczuje panom z PB^^
Teraz dostana tyle maili, że ich skrzynki tego nie pomieszczą....
To był ich chyba życiowy błąd, no i na pewno wiele z maili zostanie bez odzewu...

Cóż wątpie aby nie byli przygotowani na takie okolocznośći... napewno widzieli ile będzie maili przychodzić (caaaaaaała masa) i są odpowiednio (chyba) przygotowani. A poza tym ja już wysłałem swoje pytanie wczoraj po angielsku.
Wieszz Baton na pewno sa przygotowani, ale kilka tysiecy maili dziennie będzie uciążliwe.... No i wiele osób będzie pisało po kilka razy. Odpowiedź na maila może dostaniemy, ale kiedy to zagadka. Takie są moje prywatne odczucia...
 

Boba Fett

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
334
QUOTE - no i wreszcie na koniec, czy poznamy imię głównego bohatera?(oby odpowiedzieli negatywnie)

Jest mowa na końcu Gothica 2 (NK), a raczej smok ożywieniec mówi, że oboje nie mają imion. Łatwo było Ci odpowiedzieć na to pytanie.

Moje pytanka:

- Czy będzie możliwość rozwijania umiejętności pływania i nurkowania?
- Czy będzie można spać poza miastem?
- Czy wreszcie będzie ograniczony limit ekwipunku (chodzi o wagę, by nie nosić kilkunastu mieczy naraz itp.)?
- Czy wreszcie będzie tak, oto przykład:
Mamy miecz i kusze, które wymagają 50 siły. Pytanie: Czy zrobią, ze trzeba będzie mieć aż 100 siły, żeby unieść dwie bronie naraz?
blink.gif


Narazie tyle.

Boba Fett

Transaction to End...
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
Jeśli ktoś chce i zna angielski może poszukać odpowiedzi na pytania tutaj, bo podali tam już odpowiedzi na niektóre pytania zadane przez fanów Gothica. Mam taki pomysł, aby przetłumaczyć te pytania i odpowiedzi na forum i dać je tutaj. Co o ty myślicie ????
 

Keeper

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
163
QUOTE - Czy wreszcie będzie ograniczony limit ekwipunku (chodzi o wagę, by nie nosić kilkunastu mieczy naraz itp.)?

Panowie z PB juz gdzieś mówili ze będzie nieograniczony ekwipunek tak samo jak w poprzednich częściach.


Ja bym sie zapytał

-Czy będzie mozna uzywać bron pod wodą?

W G1 i G2 wkurzało jak sobie pływaliśmy miedzy topielcami, scierwojadami i one nie mogły nam nic zrobić w wodzie ani my im...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom