Pyrtania Do Gotic 2

Status
Zamknięty.

krajes93

New Member
Dołączył
11.10.2008
Posty
10
Witam. Mam troche pytań do gry:
1. Czy można się dostać w górniczej dolinie za palisade, a jak można to JAK
2. Czy na szczycie wieży w GD jest smok i jak sie dostać do niego??
3.Jak zrobić żeby Biff (którego zatrudniam do walki ze smokami) po jakimś czasie nie odchodził(mówi że będzie w pobliżu)
4.jaki jest kod na przywoływanie armi ciemności czy coś takiego...
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
1. nie mozna się tam dostac.Jedynie dzięki kodą..wcisnij c wpisz marvin wcisnij ponownie c, a nastepnie wcisnij k a przeniesie cie za palisadę.Tylko musisz stanąć przed palisadą.

2. W jakiej wieży ? Powiem ci gdzie są wszystkie smoki.Ognisty smok jest na wielkim wulkanie tam gzdie było terytorium orków w G1.Lodowy smok jest w miejscu gdzie stał nowy obóz.Bagienny smok... no to tak.Obok starej chaty Cavalorna siedzą cipher i rod i z nimi wyruszysz na polowanie na bagiennego smoka.Kamienny smok jest natomiast w górskiej fortecy tam gdzie był kamien ogniskujący w G1, w zaddaniu pomagał nam chyba Lester.

3.Poprostu jak chcesz aby ci pomugł idziesz do niego i prosisz o pomoc

4.Nie ma chyba kodu.Ale jest taki zwój.
 

Sarevok1120

Member
Dołączył
24.10.2008
Posty
30
4. kod na zwój armia ciemności
insert itsc_armyofdarknes

runa armia ciemności
insert itru_armyofdarknes


jeśli coś sie nie zgadza napisz ;)
 

krajes93

New Member
Dołączył
11.10.2008
Posty
10
Dzięki. Chodzi mi o tą wieże , o której mówił mi Orlik, ("dobrze strzeżona forteca na południu"), już tam pare razy chodziłem przemieniony w wilka, Nie grałem w G1 i niewiem gdzie były obozy, zabiłem już smoka bagiennego i ognistego...
 

czlapek14

Member
Dołączył
17.6.2008
Posty
253
W kamiennej fortecy jest kamienny smok nie pamiętam jak się nazywał. On jest tam bardziej na górze. Trzeba wejść do fortecy skręcić w prawo, przejść koło kamiennego golema i dalej chyba prosto, zresztą powinieneś się domyślić. Jeśli pytasz o lokalizację tej fortecy to ona rzeczywiście jest na południu. Musisz dojść do orkowej palisady i iść wzdłuż niej w prawo. Jak dojdziesz do końca to idź w górę rzeki. Na pewno trafisz.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Dzizas koleś, idź na forum moderskie, a nie tutaj. Mało kto się tym zajmuje profesjonalnie, więc mało kto Ci udzieli rad.

http://themodders.org/

Mam nadzieje że zrozumiałeś.
 

kaczka

Dziedzictwo Leader
Dołączył
29.11.2008
Posty
90
a mam pytanie: Jak mam znalezc wszystkie smocze jaja, one sa porozrzucane po calym swiecie.Nie ma jakiegos szybszego sposobu na ich znalezienie??
 

kilek13

Member
Dołączył
7.12.2008
Posty
142
1. Da sie przedostac, wystarczy przemienic sie w jakiegos potworka, podejsc jak najblizej palisady i zamienic sie znow w bohatera. Mi sie udalo :rolleyes:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom