Pyrkon 2015

Status
Zamknięty.

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Jak tak sobie gadaliśmy z Wiedźmą i Kacem na Pyrkonie to padł bardzo ciekawy pomysł żeby w przyszłym roku G.Up się wystawił ze swoim stoiskiem reklamowym. 

Z tego, co zaobserwowaliśmy z Barni to całkiem sporo jest tam wystawców i chyba nie byłoby większego problemu ze zorganizowaniem malutkiego kącika dla naszego forum z bannerem, jakimś namiocikiem i ulotkami. Na pewno przypomnielibyśmy ludziom o dziełach PB i zachęcili do udzielania się u nas.




(Pytanie dodatkowe: Ktoś planuje w przyszłym roku jechać na Pyrkon?)
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Ciężko stwierdzić co się będzie działo za parę dni, a co dopiero za rok ;) .
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Można też porządkować sobie plany pod konkretne wydarzenie. ;p

 
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
można, a co z tego wyjdzie, zobaczymy
 
pomysł fajny, tylko trzeba się ostro do tego przyłożyć :)
 

ZBjcCCA

New Member
Dołączył
26.10.2011
Posty
12
Emm odswiezam stare smieci, ale jezeli chodzi o pomysl to dodatkowo mozna porozmawiac z cosplay'ami. Porozmawiac z nimi o tym, aby np. przebrali się za Gorna, Diego, Bezimmiennego itd. Wydaje mi się, że fajną opcją rowniez byłoby zawrzec umowę np. z Cenega i przeprowadzic sprzedaz ich egzemplarzy z Gothic'a oraz Risen'a. W najlepszym wypadku jakiś udział z sprzedazy moze wskoczyc do portfela adminow za fatyge itd.
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Ty się nie masz zastanawiać, masz się wybrać :p
Zgarniemy Cię siłą  :happybarn:
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
cholilpa jasna to nie mam wyboru :huh:, oby ninia zbóji miała czas :d
 
czy bilety trza kupić z jakimś wyprzedzeniem?
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Akredytację opłaca się na miejscu, ale dobrze jest z wyprzedzeniem kupić taniej bilety na Polskiego Busa - dam znać, jak będziemy sami kupować, pewnie na przełomie stycznia i lutego, kiedy będzie można już rezerwować bilety na koniec kwietnia :)
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
ok dzięki barn :D
 
 
a ktoś jeszcze planuje? fajnie byłoby sie przy okazji spotkać w nieco większym gronie
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Od dwóch miesięcy siedze w Poznaniu, więc jak coś jestem na miejscu ;)
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
mendo serowa my z barn wiemy jak wyglądasz,z najdziemy cie choćbyśmy miały przeszukać całe miasto przeszukać i okolice :p
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Na pewno wpadnę. Może nawet jak będzie mi się chciało to zrobię sobie strój Szkodnika, ale znając życie zapomnę/nie będzie mi się chciało.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
szkodniku strój obowiązkowy :p, my z barn tez coś wykombinujemy :D
 

ProjektPierscien

ProjektPiescien
Dołączył
15.10.2014
Posty
28
Ja tak sobie przemyślałem to iiii powiem tak. Nie wiem jak będę stał z czasem, bo mam naprawdę niezły zapieprz, ale mogę powiedzieć że wstępnie jestem na tak :).
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Chętnie bym się wybrał, ale jakoś nie widzę siebie w jakimkolwiek przebraniu. Za to widzę fajne, młode dziewczyny w ciekawych kreacjach. :D 
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Romuś, wpadaj, przebranie obowiązkowe nie jest. Zrobisz sobie koszulkę z napisem JESTĘ KRÓLĘ i wystarczy :D
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
jak nie jest jak jest ;), romuś coś prostego na pewno wymyślisz, dopisz do tego napisu na koszulce 'gup'ków' i gotowe :p
 
bardzo łatwo przebrać się w kopacza, kreta, szkodnika, bandytę, pirata, nowicjusza, kucharza obozowego, handlarza, zombie gorzej ze zbrojami,
a do charakteryzacji stykną kosmetyki damskie i gotowe ;)
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
niestety nie będę mogła pojechać, plany mi się nieco pokrzyżowały i w tym terminie nie będę wstanie :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom