Pwvsu

Status
Zamknięty.

Anaconda

Member
Dołączył
28.4.2005
Posty
50
Oto gra którą przygotowywałem na konkurs.
Jej tytuł brzmi: Psi Warrior vs Undeads. Nazwa mówi wszystko.
Jednym wojownikiem który wykorzystuje moce psi (telekineza i pyrokineza) ma pokonać nadciągające hordy tych żywych inaczej, czyli zombie itd.
Rozgrywka przypomina tą z Crimsonlanda, gdyż mniej więcej taki był temat konkursu.
Kilka wskazówek:
- RMB (prawy przycisk myszy) przytrzymajcie na skrzyni lub krzaku, to wtedy uaktywnicie telekineze, możecie wtedy nimi przesuwać. Gdy machniecie wtedy myszką i puścicie przycisk to skrzynia poleci w tamtą strone. Polecam rzuty w grupy przeciwników
wink.gif

- Q (przycisk odpowiedzialny za pyrokineze) zadziała dopiero gdy się pyrokineza uaktywni, wyświetli się wtedy odpowiedni komunikat...
No to życze miłej gry, może zapostujecie swoje wyniki?
Moje:
Normal - 1845
Survival - 512

Psi Warrior vs Undeads
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Ja ściagnełem ale nici jak wchodze do gry to mam ekran i nei wiem jak wejść do gry
tongue.gif
Mam ekran i nie wiem co potem zrobic jak wejsc to gry
tongue.gif
Bo tam zadnego opisu nei mam jak zacząć
tongue.gif

Moze to wyda sie smieszne ale ja nei wiem!
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Dokładnie mam ten sam problrm co Kacper
dry.gif
Coś chyba jest spartolone
tongue.gif
Mam ten Ekran z lewej jakieś bronie itd ale niewiem jak mam uruchomić tą giere. Poza tym jak chce z niej wyjść to wyskakuje jakiś BŁOND Pozdro Allllllll
 

Anaconda

Member
Dołączył
28.4.2005
Posty
50
Bardzo was przepraszam, wysłałem na serwer złą wersje. Właśnie uplouduje poprawną
wink.gif


EDIT: Już jest! Możecie spokojnie ściągać ;]
 

Haldir

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
430
napoczatku moze sie wydawac fajna, ale poźniej gra sie staje nudna
dry.gif
ilez to mozna naparzac w zadnych krwi zombie, liczów, czy jakies meteoryty
wink.gif


Dla tych ktorzy sa juz w desperacji
laugh.gif


I nie wiem gdzie jest tabela wynikow. Musi byc skoro sie wpisujemy na koncu.
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Gierka nienajgordza, ale po pierwszę trochę nudno czasem, a po drugie to jest gra z serii jeśli zabiją cię dziesięć razy z rzędu to się strasznie wku****sz i walisz klawiaturą w biurko
biggrin.gif
. Sam rozumiesz chyba co człowiek czuje kiedy go zjadają ząbi, ale gratuluję bo wiadomo, że musiałeś się bardzo namęczyć by zrobić taką gierkę. Gratuluję.


P.S. Czekam nafal na Gothic 2D.

Pozdrawiam
 

Anaconda

Member
Dołączył
28.4.2005
Posty
50
Tabela wyników pokazuje się po prawej stronie za białą linią gdy najedziesz na przycisk FIGHT
wink.gif
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
Gierka nudna, grałem w nią tylko chwilke i szybko mi się znódziła/ znudziła. Nie lóbie lubię gier tego typu ale doceniam wkład i wysiłek twej pracy w tą gre.
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Rzeczywiście gra bardzo szybko się nudzi. Wolałem twoje Jump Jump w które dosyć dużo grałem. Włożyłeś to na pewno dużo pracy i tak jak powiedział Thorbjorn doceniamy twoją pracę. Jednak Jump Jump było o wiele lepsze a w to mi się nie chce wogóle grać. Zajmij sie lepiej Gothic'em 2D
biggrin.gif
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
A mnie tam gierka sie podoba
smile.gif
Sam chcial bym umiec robic takie gierki
biggrin.gif

Moj najlepszy wynik to: 605


EDIT:
Sa jakies kody do tej gry
tongue.gif
tongue.gif
tongue.gif
:?:
 

Anaconda

Member
Dołączył
28.4.2005
Posty
50
Jestem ciekaw czy ktoś z was używał telekinezy? Bo z nią gra jest łatwa :|
A wy piszecie że trudna jakaś, napewno jest trudna jak używacie tylko zwykłej broni
tongue.gif
 

Malcom

Member
Dołączył
12.7.2005
Posty
179
gra jest fajna
wink.gif
Jak grałem w nią 30 minut zaczeła mi się nudzić ale z tą telekinezą to jest niezła jaazda
biggrin.gif
Moj wynik 550.Ciekawe kiedy zrobisz następną gre?
biggrin.gif
a i mam pytanie : Czy robienie takiej gry jest trudne i ile czasu zajeło ci robienie jej
wink.gif
?? Ocena 8/10
P.S Sory za troche off topicu
biggrin.gif

Pozdr
 

Anaconda

Member
Dołączył
28.4.2005
Posty
50
Malcolm, najlepiej sam spróbuj: www.gamemaker.nl To jest oficjalna strona tego programu zassij i spróbuj
smile.gif
Ostrzegam, to nie jest takie proste! Spróbuj z tutorialami z oficjalnej strony (ta która podałem).
 

walus323

Member
Dołączył
4.3.2005
Posty
41
Ściągnęłem, włączyłem i pograłem. Gra jest fajna ale na dłuższą mete jest NUDNA. Zabijanie zombi i bycie pogrącom wampirów i innych tego typu to przerzytek ( nie obraź się
wink.gif
). Lubię gierki takiego typu sam nie wiem dlaczego. Pozdro dla Anacondy.
 
Dołączył
7.5.2005
Posty
46
NUDNA bo jestescie mięczaki !!
laugh.gif
widać ze prawie nikt z was niewidział na oczy doom'a 3 !! ja w to pykam i jest zarombiste nienudne i nie za trudne !!
laugh.gif
laugh.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom